KS Genshin Impact

Liga narodowa w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Już kilka dni temu przejąłem mityczną Wandowiczankę, nie dającą się dotychczas ulokować na Wyspie Leocji. Po tym niespodziewanym przejęciu klub został - zgodnie z Rozumem I Godnością Człowieka - przeemigrowany do Genshinu, gdzie oficjalnie otrzymał nowe miano: Klub Sportowy Genshin Impact. Zmieniono także klubowe barwy na biało-niebieskie NIECH NAM ŻYJE LECH KOLEJORZ. Jak na razie nie zmieniono stadionu, ale to wynika głównie z tradycyjnego lenistwa trenera, któremu nie chce się obczaić, gdzie w tej Leocji są stadiony żeby na nich grać.

Dziś drużyna z Genshinu rozegrała swój pierwszy mecz przeciwko drużynie Czarnych Wilków z Cegonhy Wielkiej. Nasi rywale przed meczem wydawali nam się BoDęŻnYm GlUbEm, a niespodziewanie Uderzenie zrobiło im takie uderzenie, że rozkwasili rywali 5 do 0. Zdobywcami goli byli Boris Gardmar (hattrick: 4, 27 i 65 minuta) oraz Joakim Sandval (6 i 20 minuta). Wynik z jednej strony napawa optymizmem ("JUHU, W KOŃCU JAKAŚ GIGAULTRAMEGACZADOWA DRUŻYNA Z KTÓRĄ PODBIJĘ LIGĘ LEOCKĄ!"), a z drugiej stawia niepokojące pytanie czy Genshin nie dostał czasem boosta od administracji. Oczywiście nie będziemy ukrywać, że liczymy na opcję pierwszą (zwłaszcza że znaczy to, że przynajmniej do końca sezonu nie będzie trzeba robić Bardzo Skomplikowanych Przebudów, oprócz absolutnie koniecznego wydłużenia ławki, bo obecnie to mamy lekką biedę zawodnikową).

Na razie nic nie zapowiedziane. Prawdopodobnie przed rozpoczęciem sezonu zagramy jeszcze jeden mecz kusi walnąć z mistrzem Leocji, a potem będziemy czekać na rozpoczęcie sezonu. Oby w lidze szło nam tak dobrze, jak dziś z Wilkami.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Drugi mecz towarzyski już rozegrany! Naszym rywalem był wicemistrz Leocji FC Terina Zielonka, a sam mecz zakończył się naszym zwycięstwem. 3:0. Oczywiście po raz kolejny wywołało to przerażenie radość w Domu Ziemskim ("KURWA, JAKIM JA CUDEM WYGRAŁEM, JA NIE UMIEM PRZECIEŻ GRAĆ PORZĄDNIE W TO X11").

A tak poważnie to radość była. Każde zwycięstwo napawa optymizmem na sezon, choć z drugiej strony pozostaje efekt zaniepokojenia, czy aby gra nie zamierza nam walnąć takiego scama jak reprezentacji Voxlandu/Insulii w MUP (vmundial poszedł tak se, w towarzyskich ponoć robimy masakrację).

Zdobywcami goli byli Ricky Eskillson (6 minuta), Trajko Bajalica (12 minuta) i Kieran Corrigan (23 minuta).

Następny mecz w czwartek przeciwko Futbólfeaán Ástishuser. Tym razem na wyjeździe, a w sumie jak tak sobie myślę to X11 chyba premiuje granie u siebie, więc przekonamy się jak tak naprawdę potrafi uderzyć Uderzenie.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Genshin Impact odnosi kolejne zwycięstwo! Tym razem nad nowobrzeskim a przynajmniej tak podpowiada nam pamięć Futbólfeaán Ástishuser - i to na ich stadionie! Oba gole władował Floriano Formigal (w 18 i 47 minucie). Rywale raz umieścili piłkę w naszej bramce (w 2 minucie), ale sędzia słusznie dopatrzył się spalonego. No i świetnie.

Teraz zostało nam już tylko czekać na pierwszą kolejkę 7 sezonu. Jak pokazują mecze towarzyskie, jesteśmy całkiem dobrze na to przygotowani. Nasza droga ku Mistrzostwu Leocji (no, na razie ku Primera LPPL) właśnie się rozpoczyna!
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

KS Genshin Impact

Post autor: Ignats ik Ruth »

Znowu przepieprzyłem..? :/
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Sezon rozpisany a my zwarci i gotowi. Już jutro Uderzenie rozegra swoje pierwsze starcie w ramach Segunda LPPL. Naszymi rywalami na jednym z nowobrzeskich stadionów będzie Drużyna Namiestnikowska, czyli OCD Nowy Brzeg. Jako Chamy I Aroganty stwierdzamy - pozamiatane, już wygraliśmy, pierwsze miejsce jest nasze.
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

KS Genshin Impact

Post autor: Helwetyk Romański »

Joahim von Ribertrop pisze:
05 lis 2022, 1:09
Jako Chamy i Aroganty stwierdzamy — pozamiatane, już wygraliśmy, pierwsze miejsce jest nasze.
Ale tego się nie wypowiada na głos…
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Sezon oficjalnie rozpoczęty od potężnego Uderzenia (hehe) w Drużynę Namiestniczą. OCD zostało rozjechane 4:0. Gole zdobyli Adelin Pipirigeanu (35 i 41 minuta) oraz Joakim Sandvall (51 i 73 minuta). Z gorszych rzeczy OCD skasowało nam do 24 listopada Rickiego Eskilssona, w zamian za co my im skasowaliśmy lekko Wincentego Chamera i ciężko Ewena Deana. Szans mieliśmy aż 12, na 0 szans rywali. W skrócie mówiąc - jest dobrze, a mogło być lepiej.

Jedenastka kolejki zdominowana została przez nas: wrzuciliśmy do niej 6 zawodników, a menagerem zostałem ja.

Oczywiście zgodnie z przewidywaniami nasze potężne zwycięstwo daje nam 1 miejsce w grupie, przed Czarnymi Wilkami i Trzodą Justynek. Następny mecz zagramy przeciwko AFC Neustrand. Nie spodziewamy się jakichś zbyt wielkich problemów Joahim przed każdym meczem mundialu jako trener Voxlandu był jak.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Bez zaskoczenia - kolejne zwycięstwo za nami. Tym razem nieco niżej, ale i tak rywal (AFC Neustrand) został kompletnie zdominowany. 2:0 dla Genshina, strzelcami Floriano Formigal (14 minuta) i Kieran Corrigan (76 minuta). Floriano dodatkowo oprócz gola wywozi żółtą kartkę za skasowanie Reinharda Mahlera. Poza nim z żółtym kartonikiem mecz skończyli Florin Odoman i Philip Gooden. Na szczęście dla żadnego z nich nie oznacza to pauzy za kartki, ino będą musieli się pilnować w następnych meczach.

W 11 kolejki 5 naszych graczy.

Następny mecz gramy już za tydzień z Nawałnicą Wal-Küre. Gdziekolwiek i czymkolwiek to Wal-Küre jest. Zresztą to nieistotne, Uderzenie uderzy w nawałnicę i uderzy ją tak mocno, że Nawałnica się wynawałniczy i zostanie chmurą albo w ogóle zniknie. Jeden pies.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Genshin Impact po raz kolejny udowadnia czemu to właśnie ono jest najlepszym klubem Segundy, a na pewno lepszym niż ta baranina na czterech nogach z Justunka i tłucze Nawałnicę 2:1. I może 2:1 to nie to samo co 2:0, ale nie marudźcie, i tak żeśmy dominowali. Gole władowali Adelin Pipirinegau (85 minuta) i Joakim Sandvall (92 minuta). Do 11 kolejki znowu weszło 5 naszych, a menadżerem znowu zostałem ja. W skrócie mówiąc, jest kutwa dobrze jak cholera.

Za tydzień naszym rywalem będzie Tropikana Złote Piaski.
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Po prawie że miesiącu mienia wyjebania w tą drużynę trener w końcu postanowił zajrzeć co tam się poodwalało. Przyczyny były dwie: po pierwsze ponoć cośmy wygrali, po drugie alternatywą jest niemiecki.

Ogólnie były cztery mecze:
-z Tropikaną Złote Piaski, przegrany niestety 0:3
-z PKS Starość Dziadów, przegrany niestety 1:2, gdzie gola dla nas zdobył Floriano Formigal w 61 minucie. To był gol na remis, ale w doliczonym czasie gry sprawę zjebał Jeremy Woolton i wbili nam gola.
-z Czarnymi Wilkami, zremisowany 2:2. Po pierwszej połowie było 2:0 dla nas, po golach Adelina Pipirigenau w 11 minucie i Kierana Corrigana w minucie 44. Ale potem Jeremy znowu okazał się być Obcym Szpionem i wpuścił gole Marchewki i Garlickiego.
-z Trzodą Justynek, zwyciężony 1:0. Gola bohatersko zdobył w 59 minucie Adelin Pipirigenau. W meczu dominowaliśmy zdecydowanie i rozgnietliśmy oponentów. Dzięki temu do 11 kolejki weszło dwóch naszych graczy, a ja zostałem menadżerem kolejki. No i zajmujemy 3 miejsce w lidze.

Następny mecz Genshin rozegra równo w Boże Narodzenie (LIGA ANTYLUDZKĄ JEST) na Stadionie Niewiadomogdzie przeciwko Trzodzie. Tym razem rozkwasimy Trzodę jeszcze bardziej, tak jakieś 3:0 czy coś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”