Wszystkie końce mikroświata

Aperiodyk królów-seniorów Dreamlandu
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Anastasia Windsachen »

Obrazek



Obrazek

Wszystkie końce mikroświata
Anastasia Windsachen, 28 listopada 2022

(…) mam tą piękną możliwość by spojrzeć na Sarmację bez przywiązania i innych takich sentymentów (oczywiście jakieś tam istnieją, przez nie wciąż tam czasem wchodzę zobaczyć, ale to już takie masochistyczne skrzywienia…)


Przeczytaj cały artykuł »

(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Ignats ik Ruth »

Daję lajka, za publikację, w ciemno. Bo po prawdzie, to wszystko po ostatniej Karolinie mam nadal do przeczytania.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: M2.r »

Wybitny artykuł, głównie dzięki wyśmienitej obsadzie w redakcji.

Na przyszłość, proszę pamiętać, że redakcyjne kubki odstawiamy do zmywarki.
Awatar użytkownika
piwski Stempel
Przybysz

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: piwski »

Są pewne pola na których Leocja w moich oczach wygrywa obecnie z KS. Racja, może aktywność jest mniejsza - nie jest to bez znaczenia. Mniej odbiorców, mniejsza sposobność żeby pod jakimś aktywnym wątkiem się poudzielać, ale jakiegoś betonu nie widzę.

Jeden z obywateli oddał mi swoją Instytucję za darmo, od Księżnej na rozruszanie działalności na samym początku otrzymałem 15 tyś Libertów. Diuk Kanclerz pomocny, Lord Szambelan robi wieeeele, żeby nasza działalność w Angemoncie, Hasselandzie i szerzej KS była przyjemna i produktywna. Atmosfera wśród szeregowych współobywateli? Bardzo otwarci i mili ludzie.

Nie zamierzam się zamykać w granicach tylko jednej mikronacji. O ile mam czas to nie wiem po co miałbym się tak samoograniczać. Właśnie dzięki temu, mając porównanie (może brak mi tutaj jeszcze stażu?) mogę powiedzieć, że nie taka straszna ta Sarmacja jak ją malują :)
Piwski Sroczyński
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: M2.r »

Pamiętaj mordeczko, kiedy jesteś na cyklu Pollinowym, jedna noc w Zakonie Krzyżackim, to miesiąc pracy w obozie reedukacyjnym "Engels III", zastanów się dwa razy zanim następnym razem pojedziesz do Malborka. Czy warto? Czasami tak, a czasami nie... Zależy.

Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Obywatel

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Sophie »

Mi się wydaje, że to jest ten typ artykułu którego nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy. Co prawda za dużo taka rozmowa nie zmieni, bo przecież "wielkie" władze wymienionej "wielkiej" czwórki państw nie chcą widzieć problemów w funkcjonowaniu swoich państw. Jedynym rozwiązaniem dla tych państw, aby nie pisać o nich źle, jest poddanie się eutanazji – o "zmarłym" nikt przecież źle pisał nie będzie
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Wertingham

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Krzysztof Windsor »

Mamuś powiem tak, cudowny wywiad.
HKH Krzysztof Windsor-Windsachen
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Helwetyk Romański »

Przeczytane z telefonu. Doskonały wywiad. Nie mogę się doczekać znalezienia chwili na odniesienie się do wybranych fragmentów.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Też dałem lajka, a teraz biorę się do poczytania :)
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Wszystkie końce mikroświata

Post autor: Ignats ik Ruth »

Przeczytałem sobie do kawki. Najbardziej przypadł mi do gustu fragment o Lumerii. Wydaje mi się, że jeśli ktoś by chciał dobrze zrozumieć leockie „hic habitat felicitas”, powinien przeczytać ten właśnie fragment. To zabawne, bo chociaż przez spory czas budowaliśmy śmieszkową dychotomię Leocja v. Lumeria, to polegało to raczej na przytykach: tu brudno, tam sztywno itd. Okazuje się jednak, że rzeczywiście zrealizowaliśmy odmienne „sposoby rozgrywki”.

[edit:] Czy ktoś poratowałby łączem do „Wszystkick końców Mikroświata“ Angusa Kaufmana?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Scholander Allgemeine Zeitung”