Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Nie mogę już edytować... okazało, się że ten kawałek Wyspy Voxlandzkiej to jednak nowy i podobno niezależny twór o nazwie: Państwo Kościelne Kirymu. Siedzi na forum Federacji Nordackiej, ale ponoć jest niepodległe: https://forum.nordata.pl/forum/613/

Zrobiłem poprawkę na mapie, ale nie traktuję tego jako nowe wydanie, bo to tylko błąd informacji jaką mi wcześniej przekazano. Przy okazji wykasowałem jeszcze większość z tych stref okupacyjnych bo je jednak odpuścili (też poprawka informacyjna) i to teraz jest OBPP.

Obrazek

Link do kustosza

Link do Bastionu - tutaj nie ma kolejnego wydania jest tylko poprawiona mapa z dzisiejszego poranka (to nie zmiany, a błąd przy wytwarzaniu).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ludwik Tomović »

Duży plus za dalsze aktualizacje mapy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Caladea Cousine
Przybysz

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Caladea Cousine »

Tak się wogle patrzę na Wurstlandię… czy Kiełbachy przypadkiem nie twierdzą, że nadal istnieją, czy dali w końcu sobie spokój z utrzymywaniem tej fikcji?
Awatar użytkownika
Kamiljan de Harlin Stempel
Przybysz
Lokalizacja: MC Gaudium
Kontakt:

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Kamiljan de Harlin »

Ronon Dex pisze:
24 sty 2024, 13:55
... w Federacji Nordackiej bardzo mnie nie lubią
Skąd taka straszna konkluzja? Z ciekawości pytam.
/<3/ Kamiljan de Harlin-Wespucci
IV Cesarz Insulii
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ronon Dex »

Caladea Cousine pisze:
24 sty 2024, 20:46
Tak się wogle patrzę na Wurstlandię… czy Kiełbachy przypadkiem nie twierdzą, że nadal istnieją, czy dali w końcu sobie spokój z utrzymywaniem tej fikcji?
Ostatnia moja styczność z nimi była wtedy gdy Joahim tworzył Voxland... chciał to zrobić na ich dawnej wyspie, nawet zdążyłem mu porządną mapę tego zrobić na podstawie starych i niewyraźnych map "kiełbasianych". Objawili się wtedy i zaczęli co o prawach autorskich do tej wyspy i do swojego dziedzictwa. Joahim dopiero zaczynał (sojuszników specjalnie nie miał) i po prostu zapytałem go czy się chce "kopać z koniem" czy chce mieć spokój... i w efekcie mu namalowałem obecny Voxland, który trwa do dzisiaj.
Kamiljan de Harlin pisze:
24 sty 2024, 20:55
... w Federacji Nordackiej bardzo mnie nie lubią
Skąd taka straszna konkluzja? Z ciekawości pytam.
A to kiedyś... za pierwszej FN, gdy usiłowali nas namówić na wspólne forum (w Bialenii wtedy działałem) to ośmieliłem się skrytykować wizualną stronę tamtego forum, które przedstawił nam jego "stwórca" jako "takie super"- po prostu nie było w moim guście, było strasznie "oczojebne" z powodu nadmiaru kontrastowych kolorków.

No i jak się okazało tenże "stwórca" oczekiwał i tolerował tylko zachwyt nad jego "dziełem" ((niektórzy mają po prostu problem z konstruktywną krytyką). No i się zrobiła awanturka... do dzisiaj tam na mnie patrzeć nie mogą.

To i ja się trzymam od tego czasu, do tej FN jak najdalej...
Ludwik Tomović pisze:
24 sty 2024, 20:11
Duży plus za dalsze aktualizacje mapy.
Aktualizacje nie są problemem i nawet nie są zbyt czasochłonne (tak to sobie urządziłem, że szybko idzie... osobne, powiększone pliki kontynentów z warstwami - które potem tylko wklejam na całościową mapę).

Aktualizację będą regularnie i na bieżąco - pod warunkiem, że będą do mnie spływały informacje... w zasadzie plusy należą się tym, którzy dają znać o wszelkich zmianach, o których się dowiedzieli. Tak więc jakby co nie krępujcie się...
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
24 sty 2024, 18:39
Nie mogę już edytować... okazało, się że ten kawałek Wyspy Voxlandzkiej to jednak nowy i podobno niezależny twór o nazwie: Państwo Kościelne Kirymu.
W teorii opowiadamy się za zasadą suwerennej równości państw,   a l e   żeby Imperium Kiriańskie, prowincja Federacji Nordackiej, miała pod sobą dwa państwa gościnne — Estię (Eestię? Eesti?) i Kirym to jest wyższy poziom komplikacji, nawet jak na standardy Pollinu. Z tego miejsca dołączam do głosów podziwu, że nadążasz z aktualizacją mapy. Ja się zabieram do listy uznawanych państw jak pies do jeża…
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
25 sty 2024, 15:58
Z tego miejsca dołączam do głosów podziwu, że nadążasz z aktualizacją mapy.
Po raz kolejny... to nie moja zasługa, to zasługa tych (ja tylko kreski robię, kolorki zmieniam itp.), którzy raczą mnie informować o następujących zmianach - część z nich wymieniam w opisie mapy, ale pewnie nie wszystkich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Orjon Surma »

[smention u=105]Ronon Dex[/smention] dostałem informację od (jeszcze) króla Dreamlandu i zanadto twórcy Krakozji Stepowej, że tereny Krakozji nie powinny być wchłonięte do Dreamlandu (ponoć są).
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ronon Dex »

Orjon Surma pisze:
25 sty 2024, 19:34
@Ronon Dex dostałem informację od (jeszcze) króla Dreamlandu i zanadto twórcy Krakozji Stepowej, że tereny Krakozji nie powinny być wchłonięte do Dreamlandu (ponoć są).
A które to są? Ta "Krakozja"... jakaś mapka. Muszę wiedzieć co poprawić... a niespecjalnie się interesuję Dreamlandem, przynajmniej od paru lat. Granice Dreamlandu wziąłem ze starych map KIK, bo przecież KIK to Dreamland.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Orjon Surma »

Ronon Dex pisze:
25 sty 2024, 19:52
Orjon Surma pisze:
25 sty 2024, 19:34
@Ronon Dex dostałem informację od (jeszcze) króla Dreamlandu i zanadto twórcy Krakozji Stepowej, że tereny Krakozji nie powinny być wchłonięte do Dreamlandu (ponoć są).
A które to są? Ta "Krakozja"... jakaś mapka. Muszę wiedzieć co poprawić... a niespecjalnie się interesuję Dreamlandem, przynajmniej od paru lat. Granice Dreamlandu wziąłem ze starych map KIK, bo przecież KIK to Dreamland.
Z tego co wiem mapka jest tutaj.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Nowe mikronacje — ktokolwiek widział…

Post autor: Ronon Dex »

Orjon Surma pisze:
25 sty 2024, 19:55
Z tego co wiem mapka jest tutaj.
No tak, ale jak to umiejscowić na wyspie i na której? Ten teren to chyba nie sięga wybrzeży, bo tam jakieś drogi wychodzą za granicę...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”