Przetarg na samolot transportowy

Siły zbrojne Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Anastasia Windsachen pisze:
14 sie 2023, 17:17
Ronon Dex pisze:
09 sie 2023, 9:56
Jak rozumiem do wymaganych kwestii Gwardia Palatynatu Leocji wskaże stosowny sprzęt by można było dokonać właściwych testów na sprzęcie planowanym do przewożenia.
Naturalnie. W przypadku BWP - CV380 (realny odpowiednik FV510). KTO - KTO "Lis" (realny odpowiednik VAB). Czołg - WA1V1 i WA1V2 (realne odpowiedniki K1 i K2) oraz LCR-10 (AMX-10RC). Jeżeli chodzi o artylerię - MLRS, SWDZ (realny odpowiednik HIMARS), SPAS-22 (realny AS-90).
W przypadku FV510 ma problemu, w pozostałych przypadkach znajdę po prostu odpowiedniki o podobnej masie, wymiarach i charakterystyce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Z racji, że czas na składanie ofert jest do jutra i jak na razie oferta [mention]Ronon Dex[/mention] jest jedyną oraz w pełni satysfakcjonującą to tutaj moje pytanie, które musiało w końcu paść - jaka jest wycena tego zamówienia?
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Ronon Dex »

Anastasia Windsachen pisze:
15 sie 2023, 19:06
...to tutaj moje pytanie, które musiało w końcu paść - jaka jest wycena tego zamówienia?
Nie wiem, bo nie ma żadnych ustaleń w tej materii i dotychczas nie było oraz nie ma skali porównawczej. Do tego nie mam kompletnie pojęcia nt. budżetu Leocji i tym podobnych kwestii, bo nigdy się tym nie interesowałem.

Myślę, że trzeba się kierować wskazówką:
Helwetyk Romański pisze:
11 sie 2023, 4:03
Tutaj tylko wrócę z propozycją, żeby płacić za kreację, nie za towar...
Ale co dalej... nie wiem, może będzie to przykład/precedens do dalszych działań w takich sprawach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ronon Dex pisze:
15 sie 2023, 19:19
Do tego nie mam kompletnie pojęcia nt. budżetu Leocji i tym podobnych kwestii, bo nigdy się tym nie interesowałem.
Obecnie Leocja ma w całym swoim budżecie... 3 155♇. Problemem nie jest (dla mnie) gdybym np. wsparła z prywatnych środków zakup albo już Namiestnicy [mention]Franklin Garamond[/mention], [mention]Helwetyk Romański[/mention] zdecydowali o zaciągnięciu jakiejś pożyczki w bogatszym państwie.

Jeżeli chodzi o wskazówkę dot. ceny i tego, że powinna być za kreację to jak najbardziej się zgadzam. W końcu stworzenie czegoś poważnego do mikro i czasami szeroko opisanego jak w tym przypadku to nie 5 minut roboty. Moim zdaniem biorąc np. pod uwagę, że pensja gwardzisty to 250 palatynów, które trzeba zarobić poprzez napisanie kilku postów, poświęcenie czasu na stworzenie czegoś, co ma jakoś jest dobrym punktem wyjścia... 1500 palatynów czyli takie pół roku twórczości pisemnej w ramach Gwardii brzmi dla mnie ok. Takie 1500 - 2000. No i jest to w granicach możliwości Leocji bo i skarb państwa to byłby w stanie odrobić, i ewentualna pożyczka nie byłaby za wysoka.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Franklin Garamond »

Jako najbogatszy człowiek w mikronacjach™, jestem gotów wesprzeć budżet, więc pieniądze jako takie nie stanowią problemu. Tylko właśnie — wycena. Tu trzeba usiąść i pomyśleć.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Ronon Dex »

Anastasia Windsachen pisze:
15 sie 2023, 19:31
Moim zdaniem biorąc np. pod uwagę, że pensja gwardzisty to 250 palatynów, które trzeba zarobić poprzez napisanie kilku postów, poświęcenie czasu na stworzenie czegoś, co ma jakoś jest dobrym punktem wyjścia... 1500 palatynów czyli takie pół roku twórczości pisemnej w ramach Gwardii brzmi dla mnie ok. Takie 1500 - 2000.
No to tak uczciwie... zrobienie tego samolotu transportowego nie kosztowało tyle czasu co np. stworzenie malowania dla gwardyjskich F-12 - bo tam trzeba było w programie graficznym najpierw stworzyć malowania od podstaw, a potem je zaimplementować w grze. W przypadku samolotu transportowego to prosty darmowy dodatek, w którym nie ma możliwości tworzenia malowania od podstaw. Można było tylko w odpowiednim pliku stworzyć oznakowanie, a potem je implementować do gry. Robota znacznie prostsza niż tworzenie całościowego malowania.

Moim zdaniem 1500-2000 powinno być zarezerwowane dla kreacji, które tworzy się w ok. kilkanaście godzin realowych. W tym przypadku 1000 będzie kwotą nadzwyczaj wystarczającą... musiałbym to policzyć, ale post wrzuciłem o 9:56, a więc praca nad nim trwała tylko jakieś 5 godzin realowych (liczę wszystko, łącznie z testami i finalnym ustawianiem sytuacji w innej grze, bo ładowanie sprzętu robione jest w Armie3, a samolot do "latania" w MSFS2020).
Obrazek
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ronon Dex pisze:
15 sie 2023, 20:23
Moim zdaniem 1500-2000 powinno być zarezerwowane dla kreacji, które tworzy się w ok. kilkanaście godzin realowych. W tym przypadku 1000 będzie kwotą nadzwyczaj wystarczającą... musiałbym to policzyć, ale post wrzuciłem o 9:56, a więc praca nad nim trwała tylko jakieś 5 godzin realowych (liczę wszystko, łącznie z testami i finalnym ustawianiem sytuacji w innej grze, bo ładowanie sprzętu robione jest w Armie3, a samolot do "latania" w MSFS2020).
W takim razie możemy się umówić na 1000 palatynów, z formalnością czyli umową (niech żyje biurokracja narracyjna) poczekamy do jutra/czwartku by terminowi stało się zadość i... zobaczymy czy coś jeszcze będzie Gwardia potrzebowała. W tyle głowy widzę jedno zapotrzebowanie, które mogłoby być materiałem na zamówienie, ale to jeszcze trzeba pomyśleć.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Helwetyk Romański »

1000 palatynów za pięć godzin solidnej pracy w kreacji brzmi, moim zdaniem, uczciwie. Czy mamy matematyczne szanse na oszacowanie wartości zamówienia w nieistniejących walutach? (Głośno się zastanawiam pod kątem wspomnianych wyżej „palatynów transferowych/rozliczeniowych”).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Obrazek
DOWÓDZTWO GWARDII
PALATYNATU LEOCJI

w Nowym Brzegu

Nowy Brzeg, dn. 19 sierpnia 2023 r.



UMOWA NR 01/23/ZP



Gwardia Palatynatu Leocji reprezentowana przez Generalissimę Anastasię Windsachen zawiera umowę z Zakładami Lotniczymi "Ronon Air Tech" reprezentowanymi przez [mention]Ronon Dex[/mention] na zakup 8 samolotów transportowych C-7, w tym dostarczenie 4 modeli oraz wizualizacji wskazanych w zamówieniu ZP1/01/23 działań w ciągu najbliższych 7 dni.

Wynagrodzenie ustala się na kwotę 1000 ♇ (słownie tysiąca palatynów).



Obrazek
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Anastasia Windsachen »

Obrazek
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przetarg na samolot transportowy

Post autor: Ronon Dex »

Przelew dotarł na konto... uzupełnienie wizualizacji zostanie wykonane w ciągu nadchodzącego tygodnia.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gwardia Palatynatu Leocji”