Stempel | Nowy wygląd

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Stempel | Nowy wygląd

Post autor: Franklin Garamond »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Tenir pisze:
20 lut 2024, 2:10
Dodatkowo mam prośbę o dodanie możliwości sprawdzenia do kogo należy dany secret przed jego potwierdzeniem. Wysyłalibyśmy secret, podany przez użytkownika a api zwracało by nam jego id bez potwierdzania go. Przydało by mi się to w paru sytuacjach.
O tak, nawet by wystarczyło pośrednie okno z pytaniem "Czy potwierdzasz, że XYZ to użytkownik id NN?" z odnośnikiem do profilu na danym forum.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

Stempel | Nowy wygląd

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

Tenir pisze:
20 lut 2024, 2:10
Mam propozycje nie tyle odnośnie wyglądu co funkcjonalności. Proponuje dodać do stempla zakładkę w której będzie opisane całe API Stempla. Mogła to by być osobna podstrona lub odnośnik do forum z takimi danymi. Ważne jest by było to wszystko w jednym miejscu i nie trzeba było szukać. Dodatkowo mam prośbę o dodanie możliwości sprawdzenia do kogo należy dany secret przed jego potwierdzeniem. Wysyłalibyśmy secret, podany przez użytkownika a api zwracało by nam jego id bez potwierdzania go. Przydało by mi się to w paru sytuacjach.
Co do API, to tak, próbowałem to spisać w jednym miejscu, ale siły brakło, dlatego czekałem, aż ktoś to zrobi @Helwetyk Romański :P

Co to potwierdzenia tożsamości, to jak najbardziej, da się zrobić.
Franklin Garamond pisze:
20 lut 2024, 7:25
O tak, nawet by wystarczyło pośrednie okno z pytaniem "Czy potwierdzasz, że XYZ to użytkownik id NN?" z odnośnikiem do profilu na danym forum.
To by było dobre zabezpieczenie, a Tenor chyba chce API, więc zapisuje do zrobienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”