Polowanie Reprezentacyjne z udziałem delegacji Ludowej Republiki Magnifikatu

Dział urzędowy Palatynatu Leocji
ODPOWIEDZ
Awatar mieszkańca
Helwetyk Romański
Namiestnik

Post autor: Helwetyk Romański » 22 mar 2020, 11:32

Obrazek
Namiestnik Franklin Garamond i Prezydent Tarsycjusz Operar
O świcie rozpoczęło się Polowanie Reprezentacyjne Namiestników Palatynatu Leocji w nowobrzeskich lasach nieopodal namiestnikowskiej rezydencji zimowej, w którym udział wzięli Dostojni Goście — Jego Ekscelencja Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar oraz Jego Ekscelencja Marszałek Najwyższego Zgromadzenia Ludowej Republiki Magnifikatu Thomas Angelo.
Obrazek
Namiestnik Helwetyk Romański wybiera strzelbę na polowanie
Podczas gdy nagonka wyruszyła w las, Czcigodni Goście wraz z Namiestnikami udali się nad pobliski potok, by oddać kilka próbnych strzałów do żerujących w przybrzeżnych zaroślach cyraneczek. Krótki instruktaż ze strony Łowczego Krajowego Leocji nie był potrzebny, ale znany z nieustępliwego podejścia do procedur namiestnik Garamond był nieubłagany.
Obrazek
Marszałek Najwyższego Zgromadzenia Ludowej Republiki Magnifikatu Thomas Angelo i Łowczy Krajowy Leocji
Kilkadziesiąt minut później, z kilkoma ustrzelonymi ptakami na koncie, przywódcy skierowali się w stronę przygotowanej wcześniej ambony, z której roztaczał się urokliwy widok na las i łąkę skąpaną w porannej mgle. Myśliwi zauważyli daniela ostrożnie przemierzającącego wysoką trawę. Precyzyjny strzał położył zwierzynę za pierwszym razem. Ten sam los pisany był jeleniowi i czterem dzikom.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, ʟᴀɴ
Namiestnik Palatynatu Leocji, kawaler Rewelacyjnej Komandorii ORF
Awatar mieszkańca
Franklin Garamond
Namiestnik

Post autor: Franklin Garamond » 22 mar 2020, 12:35

Po zakończonym polowaniu Dostojni Goście oraz Namiestnicy udali się na śniadanie do namiestnikowskiej rezydencji zimowej.
Obrazek
Myśliwski jadłospis
Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond, Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar mieszkańca
Tarsycjusz Operar
Ludowa Republika Magnifikatu
Kontakt:

Post autor: Tarsycjusz Operar » 22 mar 2020, 12:37

Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar wraz z Marszałkiem Thomasem Angelo udają się po polowaniu na śniadanie.

Obrazek
(-)Tarsycjusz Operar
Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu
Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty
Sekretarz Generalny Komitetu Centralnego Partii Robotniczej
Przewodniczący Prezydium II Międzynarodówki Mikronacyjnej
Awatar mieszkańca
Helwetyk Romański
Namiestnik

Post autor: Helwetyk Romański » 22 mar 2020, 13:06

Po zakończonym śniadaniu Namiestnicy i Dostojni Goście udali się do Palatium Namiestników na uroczystość podpisania traktatu o stosunkach dyplomatycznych między Palatynatem Leocji a Ludową Republiką Magnifikatu.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, ʟᴀɴ
Namiestnik Palatynatu Leocji, kawaler Rewelacyjnej Komandorii ORF
ODPOWIEDZ