Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Anastasia Windsachen pisze:
06 kwie 2024, 23:05
Na kanwie trwającego rajdu - dodałabym odnośnik do opisów tras na dany sezon RMAW. Niby można sobie zrobić zakładkę, ale no jak Stempel ma nas zrzeszać...
Wygrałaś order Persona non grata ❤️

A tak serio to, można by #niechktos
Awatar użytkownika
iPat!
Przybysz

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: iPat! »

Tenir pisze:
21 lut 2024, 1:28
Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
21 lut 2024, 0:40
Tenir pisze:
21 lut 2024, 0:08
Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
20 lut 2024, 8:49
Tenir pisze:
20 lut 2024, 2:10
Dodatkowo mam prośbę o dodanie możliwości sprawdzenia do kogo należy dany secret przed jego potwierdzeniem. Wysyłalibyśmy secret, podany przez użytkownika a api zwracało by nam jego id bez potwierdzania go. Przydało by mi się to w paru sytuacjach.


Kod: Zaznacz cały

https://stempel.org.pl/api/weryfikacja_sprawdz0.php?kod=OTRZYMANY_KOD&forum=IDENTYFIKATOR_NUMERYCZNY&klucz=TAJNY_KLUCZ_KRAJU
Otrzymany kod to ciąg znaków typu „S-12345678”, identyfikator numeryczny to unikalny identyfikator numeryczny mieszkańca (najczęściej na forum, stąd nazwa zmiennej). Zwracane kody błędu:
  • 400: Nie podano kodu, klucza API lub identyfikatora na forum
  • 400: Błędny kod weryfikacji (zbyt krótki lub zbyt długi)
  • 401: Błędny klucz API
  • 403: Mieszkaniec nie istnieje
  • 403: Kraj nie istnieje
  • 403: Mieszkaniec już został zweryfikowany
  • 200: Weryfikacja poprawna
W przypadku poprawnej weryfikacji, w JSON pojawi się zmienna o nazwie paszport i odpowiedniej wartości numerycznej.

Pozdrawiam @Helwetyk Romański, którego post pożyczyłem :P

@Tenir
Tak ale też w stemplu zostanie oznaczony jako zweryfikowany. Mi zależy jednak na tym by sprawdzić tylko do kogo należy secret bez waryfikacji. Do czego jest mi potrzebne wymaga długiego tlumaczenia, ale w sumie lepiej będzie mi to zrobić hasłami jednorazowymi. Tylko ważne by zwracały one ID stempla.

Błagam was opiście CAŁE aipi stempla na jednym poście, a najlepiej na podstronie na stemplu.
Ale to jest nowy ednpoint :P zwraca id mieszkańca, bez weryfikacji, według kodu S-XXXXXX.

weryfikacja_sprawdz0 sprawdza bez weryfikacji
weryfikacja0 weryfikuje

Będzie opisane, jednak realioza nie pozwala aktualnie, ale postaram się powoli chociaż to ogarnąć
A ok! Nie ogarnąłem xDDD


Dziękuję za intensywne starania abym poczul sie wzgardzony, jednak okryty chwałą

Proszę o weryfikację Stempla S-4ndQn44n
Filius Deus
Awatar użytkownika
iPat!
Przybysz

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: iPat! »

Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
27 lut 2024, 19:10
Uporządkowana została lista usług/aplikacji. Aktualnie jest podzielona na trzy kategorie „Usługi Stempel”, „Usługi Międzynarodowe” i „Gry i Aplikacje”, dzięki czemu powinno być łatwiej znaleźć interesującą nas usługę.

W szybkim znajdowaniu interesującej nas usługi, może też pomóc wyszukiwarka w systemie stempel..

Zostały dodane usługi:
+ Kalendarz Mikronacyjny (ten z nowin)
+ Międzynarodowe Biuro Czasu (Zegary wyświetlane w systemie z odsyłaczem do oficjalnego Fenockiego biura.).

Usługi usunięte (tymczasowo)
– Bank Walutowy (Nie działa od dłuższego czasu)
– Kopalnia Kamieni Szlachetnych (Błędy na stronie).

Ukryta została usługa „Rejestr użytkowników” z listy, ponieważ odnośnik do niej znajduje się w nawigacji strony.
Przyjemnie jest byc Levinem
Filius Deus
Awatar użytkownika
Damiano Windsachen Stempel

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Damiano Windsachen »

iPat! pisze:
07 kwie 2024, 12:02
Tenir pisze:
21 lut 2024, 1:28
Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
21 lut 2024, 0:40
Tenir pisze:
21 lut 2024, 0:08
Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
20 lut 2024, 8:49




Kod: Zaznacz cały

https://stempel.org.pl/api/weryfikacja_sprawdz0.php?kod=OTRZYMANY_KOD&forum=IDENTYFIKATOR_NUMERYCZNY&klucz=TAJNY_KLUCZ_KRAJU
Otrzymany kod to ciąg znaków typu „S-12345678”, identyfikator numeryczny to unikalny identyfikator numeryczny mieszkańca (najczęściej na forum, stąd nazwa zmiennej). Zwracane kody błędu:
  • 400: Nie podano kodu, klucza API lub identyfikatora na forum
  • 400: Błędny kod weryfikacji (zbyt krótki lub zbyt długi)
  • 401: Błędny klucz API
  • 403: Mieszkaniec nie istnieje
  • 403: Kraj nie istnieje
  • 403: Mieszkaniec już został zweryfikowany
  • 200: Weryfikacja poprawna
W przypadku poprawnej weryfikacji, w JSON pojawi się zmienna o nazwie paszport i odpowiedniej wartości numerycznej.

Pozdrawiam @Helwetyk Romański, którego post pożyczyłem :P

@Tenir
Tak ale też w stemplu zostanie oznaczony jako zweryfikowany. Mi zależy jednak na tym by sprawdzić tylko do kogo należy secret bez waryfikacji. Do czego jest mi potrzebne wymaga długiego tlumaczenia, ale w sumie lepiej będzie mi to zrobić hasłami jednorazowymi. Tylko ważne by zwracały one ID stempla.

Błagam was opiście CAŁE aipi stempla na jednym poście, a najlepiej na podstronie na stemplu.
Ale to jest nowy ednpoint :P zwraca id mieszkańca, bez weryfikacji, według kodu S-XXXXXX.

weryfikacja_sprawdz0 sprawdza bez weryfikacji
weryfikacja0 weryfikuje

Będzie opisane, jednak realioza nie pozwala aktualnie, ale postaram się powoli chociaż to ogarnąć
A ok! Nie ogarnąłem xDDD


Dziękuję za intensywne starania abym poczul sie wzgardzony, jednak okryty chwałą

Proszę o weryfikację Stempla S-4ndQn44n
Tak na przyszłość: Weryfikacji dokonujemy w tym wątku :D (chociaż z drugiej strony... to jest Leocja, tutaj prawie wszędzie można prawie wszystko pisać)
Damiano Windsachen
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Anastasia Windsachen »

Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
07 kwie 2024, 0:24
Anastasia Windsachen pisze:
06 kwie 2024, 23:05
Na kanwie trwającego rajdu - dodałabym odnośnik do opisów tras na dany sezon RMAW. Niby można sobie zrobić zakładkę, ale no jak Stempel ma nas zrzeszać...
Wygrałaś order Persona non grata ❤️

A tak serio to, można by #niechktos
Ja to chyba będę za niedługo mieć bana na pisanie na Discordzie 😝
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
iPat!
Przybysz

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: iPat! »

Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
07 kwie 2024, 0:24
Anastasia Windsachen pisze:
06 kwie 2024, 23:05
Na kanwie trwającego rajdu - dodałabym odnośnik do opisów tras na dany sezon RMAW. Niby można sobie zrobić zakładkę, ale no jak Stempel ma nas zrzeszać...
Wygrałaś order Persona non grata ❤️

A tak serio to, można by #niechktos

Zasady naczelne: Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo. Realizacja: Helwetyk Romański 2014–2020.


Jestescie naprawdę przekupnymi zdrajcami krwi, hermetyczne połączenie galaktyk powinno byc w centrum kapłanskiej uwagi Ashkenazi, a czuję się jakbym był prześladowany przez wroga.
Filius Deus
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Anastasia Windsachen »

A jakby tak mapkę zjazdową w Stemplu na kształt tej w Sarmacji? Byśmy wiedzieli pi razy oko gdzie największe skupisko ludu i jak najlepiej wybierać miejsce?
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

Anastasia Windsachen pisze:
26 kwie 2024, 16:33
A jakby tak mapkę zjazdową w Stemplu na kształt tej w Sarmacji? Byśmy wiedzieli pi razy oko gdzie największe skupisko ludu i jak najlepiej wybierać miejsce?
W sensie mapę lokalizacji, gdzie kto mieszka czy tylko do zjazdu?
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Stempel | Paszport mikronacji — dokument informacyjny

Post autor: Anastasia Windsachen »

Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
28 kwie 2024, 9:13
Anastasia Windsachen pisze:
26 kwie 2024, 16:33
A jakby tak mapkę zjazdową w Stemplu na kształt tej w Sarmacji? Byśmy wiedzieli pi razy oko gdzie największe skupisko ludu i jak najlepiej wybierać miejsce?
W sensie mapę lokalizacji, gdzie kto mieszka czy tylko do zjazdu?
Gdzie kto mieszka. Z tego, co widzę w KS to działa na OpenStreetMap czy coś takiego? Użytkownicy wpisują gdzie mieszkają - oczywiście nie dokładne adresy tylko samo miasto. Bo dla zjazdu to zbytnio nie ma co, każdy sobie wstuka gdzie jest miejscówka.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”