Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z posiadanymi przedsiębiorstwami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Maciej Gerwazy Lisewicz pisze:
07 mar 2021, 22:24
Czy znalazłaby się jakaś cysterna, w której można by przewozić wodę zdatną do spożycia?
I czy znalazłaby się też taka do wywozu szamba i nieczystości :-) ?
Generalnie z tym jest taki problem, że bazuję na gierce, która jest typowo militarna... są różne elementy logistyczne powodujące odtworzenie gotowości bojowej jak paliwo (a więc cysterny), naprawa (pojazdy warsztatowe), amunicja (pojazdy transportujące amunicję) oraz medycyna (pojazdy sanitarne) oraz oczywiście pojazdy transportowe (przemieszczanie żołnierzy). Nikt nie przewidział tam wody i żywności, choć jakaś kuchnia polowa jest, ale na zasadzie dodatku bardziej tworzącego scenerię... bo nie ma praktycznego zastosowania w grze, podobnie jak agregaty i inne elementy, Służą po prostu tworzeniu scenerii.

Kwestię wody myślę da się rozwiązać... w realu do transportu płynów spożywczych używa się cystern, gdzie zbiornik jest wykonany z odpowiedniej stali (nierdzewna wg jakiś tam norm). Pojazdy cywilne się wyróżniają od paliwowych, ale cysterny wojskowe (a więc i demobil) już nie za bardzo... i tak wszystkie są malowane w odpowiednie kolory. Przyznam, że z realowej praktyki jest tak, że i tak każda cysterna wygląda podobnie, bo jest pomalowana w jakiś standardowy kamuflaż danej armii, ale jednolicie na zielono, piaskowo itd.

Można więc umownie każdą cysternę potraktować jako służącą do wożenia wody... byle nie mieszać płynów i nie używać jej raz do wody, a raz do paliwa. Cysterna do nieczystości też z zewnątrz będzie podobna, choć przyznam, że się w armii nie spotkałem osobiście. Ale gdyby takowa była, to wyglądała by jak cysterna i byłaby pomalowana jak każdy pojazd wojskowy. Chyba do tego najbardziej nadają się UVM-N-66, bo mają te rury przewożone na zewnątrz pojazdu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej Gerwazy Lisewicz Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Maciej Gerwazy Lisewicz »

Rozumiem, pomyślę co i jak :-)
Maciej Gerwazy Lisewicz
Prezes Zarządu LIS-BUD oraz SpaceLeo
Pit Lankiet Stempel
Obywatel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Pit Lankiet »

Dziś troszkę odgrzewanie starego.
Czy coś się zmieniło w kwestii sprzętu do elektryfikacji? Można liczyć na jakieś informacje w najbliższym czasie?

I tak troszkę z innej strony.
Pytanie do Ronon Dex czy jest możliwość zakupu pojazdu na raty?
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Ronon Dex »

Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 17:26
Dziś troszkę odgrzewanie starego.
Czy coś się zmieniło w kwestii sprzętu do elektryfikacji? Można liczyć na jakieś informacje w najbliższym czasie?
Ja mam firmę od infrastruktury... czyli będą mógł działać jak powstanie elektrownia, będzie wydobycie złóż itd. Na razie w ofercie mam agregaty i cysterny na paliwo.
Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 17:26
I tak troszkę z innej strony.
Pytanie do Ronon Dex czy jest możliwość zakupu pojazdu na raty?
W sumie dlaczego by nie... ideą jest zabawa, a nie robienie majątku. Mogę sprzedać na raty, nie widzę problemu.

Jak nie spłacisz to Ciebie odwiedzą "chłopcy" z Ronon Shield... a oni się na żartach nie znają... 😈
Obrazek
Pit Lankiet Stempel
Obywatel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Pit Lankiet »

Ronon Dex pisze:
16 mar 2021, 20:28
Ja mam firmę od infrastruktury... czyli będą mógł działać jak powstanie elektrownia, będzie wydobycie złóż itd. Na razie w ofercie mam agregaty i cysterny na paliwo.
Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 17:26
I tak troszkę z innej strony.
Pytanie do Ronon Dex czy jest możliwość zakupu pojazdu na raty?
W sumie dlaczego by nie... ideą jest zabawa, a nie robienie majątku. Mogę sprzedać na raty, nie widzę problemu.

Jak nie spłacisz to Ciebie odwiedzą "chłopcy" z Ronon Shield... a oni się na żartach nie znają... 😈
1. A wiadomo kiedy ruszy elektrownia i wydobycie do niej? Są jakieś konkretne plany?
2. To ja bym poprosił :
Ronon Dex pisze:
04 sty 2021, 22:00
Jednak dla budowniczych dróg proponujemy zestaw promocyjny czyli RVT-P2 + ABT-50 w cenie łącznej tylko 200 ♇ (oszczędzasz 35 ♇).

Obrazek
Połowę przeleję teraz a drugo połowa wpłynie na konto jak tylko uzbieram do pełnej kwoty
I oczywiście przelew już poszedł.
Pit Lankiet Stempel
Obywatel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Pit Lankiet »

Ja zawsze muszę zapomnieć o czymś.
Proszę o dostarczenie na działkę 7370.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Ronon Dex »

Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 21:07
1. A wiadomo kiedy ruszy elektrownia i wydobycie do niej? Są jakieś konkretne plany?
Pytanie nie do mnie i chyba nie w tym temacie...
Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 21:07
2. To ja bym poprosił :
Ronon Dex pisze:
04 sty 2021, 22:00
Jednak dla budowniczych dróg proponujemy zestaw promocyjny czyli RVT-P2 + ABT-50 w cenie łącznej tylko 200 ♇ (oszczędzasz 35 ♇).

Obrazek
Połowę przeleję teraz a drugo połowa wpłynie na konto jak tylko uzbieram do pełnej kwoty
I oczywiście przelew już poszedł.
[...]
Proszę o dostarczenie na działkę 7370.
Sprzęt jest Twój... ale jak chcesz jakąś wizualizację na swojej działce to musisz poczekać do weekendu. W realu The Wirus i inne okoliczności wykosiły nam w robocie większość składu i zasuwam na paru etatach, zwyczajnie i prozaicznie w tej chwili nie mam czasu na zabawę w mikronacje.
Obrazek
Pit Lankiet Stempel
Obywatel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Pit Lankiet »

Ronon Dex pisze:
16 mar 2021, 21:21
Sprzęt jest Twój... ale jak chcesz jakąś wizualizację na swojej działce to musisz poczekać do weekendu. W realu The Wirus i inne okoliczności wykosiły nam w robocie większość składu i zasuwam na paru etatach, zwyczajnie i prozaicznie w tej chwili nie mam czasu na zabawę w mikronacje.
[/quote]
Chodzi mi tylko żeby sprzęt był na tej działce bez wizualizacji.
I oczywiście nr działki to 7128
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Ronon Dex »

Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 21:24
Chodzi mi tylko żeby sprzęt był na tej działce bez wizualizacji.
I oczywiście nr działki to 7128
No to możemy uznać, że już jest... 😀
Obrazek
Pit Lankiet Stempel
Obywatel

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Pit Lankiet »

Dziękuję za miła obsługę.
Mam jeszcze pytanie odnośnie naprawiania sprzętu? Jak się on odbywa?
I jeszcze pytanie odnośnie zestawu
Ronon Dex pisze:
04 sty 2021, 22:00
Jednak dla budowniczych dróg proponujemy zestaw promocyjny czyli RVT-P2 + ABT-50 w cenie łącznej tylko 200 ♇ (oszczędzasz 35 ♇).

Obrazek
Jak się nim operuje? Każdym pojedynczo czy robi się z tego zestaw i się zestawem "jeździ"?
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Przedsiębiorstwo handlowe DEXMOBIL

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
16 mar 2021, 20:28
Ja mam firmę od infrastruktury... czyli będą mógł działać jak powstanie elektrownia, będzie wydobycie złóż itd.
Na tu i teraz pytanie brzmi, czy [mention]M2.r[/mention] chce kontynuować projekt Leockiej Elektrowni Jądrowej, a [mention]Ignats ik Ruth[/mention] — wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego. Sygnalizuję jednak, że na Utarii funkcjonuje już elektrownia wodna [mention]Bruno Petrowicz Catalan[/mention].

Ronon Dex pisze:
16 mar 2021, 21:21
W realu The Wirus i inne okoliczności wykosiły nam w robocie większość składu i zasuwam na paru etatach, zwyczajnie i prozaicznie w tej chwili nie mam czasu na zabawę w mikronacje.
Łączę się w bólu i nadziei… 🍻

Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 21:51
Mam jeszcze pytanie odnośnie naprawiania sprzętu? Jak się on odbywa?
Naprawy dotychczas załatwiałem w Frenzie, ale to trochę na motywie z początku wypowiedzi. [mention]Daniel January von Tauer-Krak[/mention] był ostatnio widziany pięć, a ostatnio aktywny — dziesięć dni temu.

Pit Lankiet pisze:
16 mar 2021, 21:51
Jak się nim operuje? Każdym pojedynczo czy robi się z tego zestaw i się zestawem "jeździ"?
Jeździ się zestawem. Znajdując się na sektorze, w którym znajduje się pojazd, wsiadamy do niego (lewy dolny róg). Następnie przemieszczamy się nim na sektor z drogą do budowy lub remontu i… jeździmy w tę i we w tę. (Polecam klawiaturę numeryczną). Każde pojawienie się na sektorze dodaje 10 (z 1000) punktów drogi.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedsiębiorstwa w Leocji”