Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacyjnym sportem
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Ignats ik Ruth »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Oswald Baskerville pisze:
27 lip 2023, 10:01
Franklin Garamond pisze:
27 lip 2023, 8:29
Z ciekawości, co bardziej sprawia Wam frajdę? Gry, w których trzeba faktycznie klikać, skakać, biegać, żeby pobić jakiś wynik, czy quasi managery, gdzie pod określoną trasę/pogodę wybierasz parametry zawodnika/konia i tylko oglądasz czy to się uda?
Osobiście odpowiedziałbym "zależy".
Mam tak samo jak Kurator. Przy czym pod kątem imprezy masowej, co też już wybrzmiało (Panowie Garamond ivan der Gibson), wolałbym raczej te 1-sze.
Pavel van der Gibson pisze:
27 lip 2023, 11:59
Przede wszystkim chciałbym się przywitać. Przybyłem tutaj na regaty i zostałem śledzić wasze poczynania. Sam działam w Sarmacji :)
Nie planowałem nic pisać na Leockim forum, jednak pomysł olimpiady niezwykle mi się podoba.
Super, także witamy serdecznie i zapraszamy! Taka właśnie jest idea tego rodzaju wydarzeń, żebyśmy się przestali kisić we własnych banieczkach, i bawili razem. W mikroświecie nie ma nas aż tak wielu! ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

To i ja swoje pięć złoty wrzucę...

Jak sama nazwa wskazuje to mają być Igrzyska. I jak sport długi i szeroki różne mamy dyscypliny. Od umysłowych, po techniczne. W jednych trzeba się nagimnastykować, w drugich spocić od wagi ciężaru. Dokładnie tego szukałem w podanych przeze mnie propozycjach.

I tak część będzie "klikadełkami", część klikacz+rozwój, część managerek, no i forumowe, czy umysłowo-techniczne. Ja nie widzę problemu, w tym siła i zainteresowanie.

Piszecie, że rajdy wzbudzają zainteresowanie - średnio startuje 15-22 osoby - zatem jedna konkurencja da nam już limit osób, a jest spore grono, które w rajdy się nie bawi, wolą np. szachy, czy statki \

Właśnie do tych gier z "drzewkami turniejowymi" wprowadzone powinno być ograniczenie np. do 8(12/16) osób. Powód - da się zrealizować (ustalenie max. bo np 16 może być już problemem) przy ograniczonej liczbie i przede wszystkim z ograniczeniem czasowym. Nie wyobrażam sobie by w 2023 roku robić imprezę (choćby i wspomniany snooker) i mieć miesiąć dłuższą imprezę. :)
Zakładając do szachów np. 8-12 osób. to albo gramy w grupach 2x4 lub 3x4, gdzie mierzą się każdy z każdym. Czas na rozegranie dwóch partii (bo to chyba zawsze do dwóch zwycięstw w wersji mikro gramy) dajemy z ograniczeniem np. na 3dni, a jak nie to "walkowery". Sprawdzone w turnieju Alfreda. Ludzie spinali sie w miarę. Tutaj dochodzi "prestiż" imprezy i myślę, że szło by sprawnie.

Wracajac do rajdów. 20 osób startuje średnio w jednych zawodach. W ogóle to się zastanawiam czy w wersji IO liczyło by się uzyskane w RMAW doświadczenie/premie etc. , bo w gruncie rzeczy chciałbym to zaliczać (wyniki) do klasyfikacji.

Myślicie RMAW = 20 osób - dużo, a piszecie, że x11 małe zainteresowanie a gra ok. 50osób... Co prawda statystyki są ze stycznia ale wcześniejsze zestawienia rozkładały się podobnie. Może jest lekka tendencja malejąca, ale da się żyć.

Natomiast rozumiem argument "straty" sezonu, stąd już wykluczyliśmy piłkę nożną/x11 z potencjalnego programu IO.

Haxball - to jest tak legendarna zabawa, że dziwię się, że w mikro jej nadal nie propagujemy. Ostatnie mistrzostwa, nota bene w La Palmie były zajebiste. Przyjęto wtedy zasadę, że zespół skłądał się z dwóch zawodników. Poza jednym, bo Bullace koniecznie chciał grać sam.
Co sądzicie, jak będzie dobrze? Nawet jakby zgłosiły się 4 zespoły po dwóch zawodników, to nie będzie frajdy?

Dajmy na to LEOCJA 1 (w składzie [mention]Ignats ik Ruth[/mention] i [mention]Oswald Baskerville[/mention] ) versus EDELWEISS 1 ([mention]Femme Mystere[/mention] i [mention]Joachim Cargalho[/mention].
A drugi mecz LEOCJA 2 (skład - Palatium [mention]Franklin Garamond[/mention] i [mention]Helwetyk Romański[/mention] ) vs SARMACJA 1 (np. [mention]Pavel van der Gibson[/mention] i [mention]Vilarte[/mention] )
Czujecie te pojedynki nacja na nację?
Myślicie, że nie będzie zainteresowania???
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Helwetyk Romański »

Heinz-Werner Grüner pisze:
28 lip 2023, 11:03
Czujecie te pojedynki nacja na nację?
Nacja na nację, głowa państwa na głowę państwa, dowódca sił zbrojnych na dowódcę sił zbrojnych…

(Nie trolluję, płaciłbym za pay-per-view jak za ogrzewanie).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Oswald Baskerville »

Helwetyk Romański pisze:
28 lip 2023, 13:22
Heinz-Werner Grüner pisze:
28 lip 2023, 11:03
Czujecie te pojedynki nacja na nację?
Nacja na nację, głowa państwa na głowę państwa, dowódca sił zbrojnych na dowódcę sił zbrojnych…

(Nie trolluję, płaciłbym za pay-per-view jak za ogrzewanie).
Freak fight Romański VS Garamond <3

Do reszty odniosę się później :)
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Ignats ik Ruth »

Heinz-Werner Grüner pisze:
28 lip 2023, 11:03
Natomiast rozumiem argument "straty" sezonu, stąd już wykluczyliśmy piłkę nożną/x11 z potencjalnego programu IO.
A ja aż tka bardzo tego nie kupuję, Jeśli mielibyśmy plany odpowiednio wcześnie, można by spróbować uradzić w gronie trenerów, ze jeden v-Mundial będzie specjalny, bo odbędzie się w ramach Igrzysk. Tylko wtedy by trzeba zgrać kalendarze…
Helwetyk Romański pisze:
28 lip 2023, 13:22
(Nie trolluję, płaciłbym za pay-per-view jak za ogrzewanie).
O, to powiem organizatorom, że W A R T O! xD
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Alfred Fabian von Tehen-Dżek Stempel
Przybysz

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Alfred Fabian von Tehen-Dżek »

Helwetyk Romański pisze:
27 lip 2023, 21:15
Orjon Surma pisze:
27 lip 2023, 17:39
Pod rozwagę poddaję jeszcze statki - @Alfred Fabian von Tehen-Dżek ma doświadczenie.
Jakie statki? Te czy jakieś inne?
Dokładniej to te, ale generalnie, to w sumie te same.
Franklin Garamond pisze:
27 lip 2023, 8:29
Z ciekawości, co bardziej sprawia Wam frajdę? Gry, w których trzeba faktycznie klikać, skakać, biegać, żeby pobić jakiś wynik, czy quasi managery, gdzie pod określoną trasę/pogodę wybierasz parametry zawodnika/konia i tylko oglądasz czy to się uda?
Ja to raczej to drugie, ewentualnie coś, gdzie faktycznie rywalizuje się z kimś w czasie rzeczywistym (tak jak szachy, czy statki). Dlatego trochę mało jarają mnie skoki narciarskie w mikroświatowym wykonaniu. Przynajmniej, jeżeli chodzi o udział, bo oprawa jest świetna i dobrze się to ogląda. Jakby jeszcze udało się ludzi przekonać do tego, żeby nagrywali swoje skoki 😊.
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Ignats ik Ruth »

W skokach to łatwo zrobić,wystarczy zapisać swoją poetórkę i wysłać organizatorowi, a ten może zmontować. Przynjamniej w DSJ 3.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Helwetyk Romański »

Franklin Garamond pisze:
27 lip 2023, 8:29
Z ciekawości, co bardziej sprawia Wam frajdę? Gry, w których trzeba faktycznie klikać, skakać, biegać, żeby pobić jakiś wynik, czy quasi managery, gdzie pod określoną trasę/pogodę wybierasz parametry zawodnika/konia i tylko oglądasz czy to się uda?
Rajdy, a później długo, długo nic i delikatne wskazanie na bramkę numer dwa. Zręcznościówki jako takie nie sprawiają mi frajdy. Na marginesie, czy skoro pojawiły się statki, rozważamy także np. scrabble, czy to już zbyt mocno wychodzi poza kategorię „sportu”? 🤔
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Ignats ik Ruth »

O, kierwa, tak! Skrable! ❤️
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Anastasia Windsachen »

Franklin Garamond pisze:
27 lip 2023, 8:29
Z ciekawości, co bardziej sprawia Wam frajdę? Gry, w których trzeba faktycznie klikać, skakać, biegać, żeby pobić jakiś wynik, czy quasi managery, gdzie pod określoną trasę/pogodę wybierasz parametry zawodnika/konia i tylko oglądasz czy to się uda?
Na warunki mikronacyjne? Quasi managery. Nie ma co ukrywać, lepiej w nich zgrać się terminowo niż klikery + przynajmniej ja nie znam aż tyle darmowych i łatwo dostępnych klikerów, które mogłyby się nadawać.
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

Leocki Związek Sportowy - planowane prace

Post autor: Anastasia Windsachen »

Ignats ik Ruth pisze:
29 lip 2023, 23:58
O, kierwa, tak! Skrable! ❤️
idealna leocka rozrywka xD
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w Leocji”