Strona 1 z 6

Pracuj w Leocji — szczęście, rozwój, kariera

: 28 sty 2020, 15:58
autor: Helwetyk Romański
Obrazek

Jesteś z zawodu dyrektorem państwowego przedsiębiorstwa. Za jego bieżące funkcjonowanie odpowiada kadra (o wiele) niższego szczebla. Twoim zadaniem jest godne reprezentowanie zakładu. Określasz jego nazwę, organizujesz wydarzenia firmowe, odbywasz podróże zagraniczne, wspierasz inicjatywy kulturalne, sportowe i charytatywne — w skrócie, odpowiadasz za wizerunek. Nie musi być dobry. Palatium zatrudni dyrektorów przedsiębiorstw w sektorach:
  • Budowa i remont statków
  • Dystrybucja żywności
  • Energetyka węglowa
  • Gospodarka morska i wodna, rybołówstwo
  • Przetwórstwo ropy naftowej
Inne możliwe obszary działania w Palatynacie Leocji to:
  • Bezpieczeństwo publiczne (obrona cywilna, policja, straż pożarna)
  • Dziedzictwo narodowe (opisy zabytków i dzieł sztuki)
  • Dziennikarstwo (realne* oraz narracyjne)
  • Krajoznawstwo (nazwy geograficzne, szlaki turystyczne, wyprawy krajoznawcze)
  • Kultura i sztuka (filharmonia, galeria, miejsce pamięci, muzeum, teatr)
  • Środowisko (park narodowy, opisy przyrody)
  • Sport (klub sportowy)
  • Transport lądowy (drogi publiczne, dworce, autobusy i połączenia, flota)
  • Transport powietrzny (port lotniczy i połączenia, flota)
  • Zdrowie (opisy chorób, szpital, ochrona sanitarno-epidemiologiczna, w tym szczepienia)
Powyższe obszary mają charakter przykładowy. W przypadku zainteresowania którymkolwiek z powyższych zagadnień — lub jakimkolwiek innym — odpisz w tym wątku albo skontaktuj się z jednym z Namiestników za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub na Discordzie. Oferujemy wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno przy powstaniu trwałych inicjatyw, jak i organizacji jednorazowych wydarzeń.

───────────────────────────
* Skontaktuj się z Apolinarym Montserratem, redaktorem naczelnym Głosu Leocji.

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 29 sty 2020, 12:43
autor: Tomasz Ivo Hugo
No to może na razie pójdę ścieżką przypadkowo wytyczoną przez Czcigodnego Namiestnika i zgłoszę się na dyrektora przedsiębiorstwa gospodarki morskiej i wodnej oraz rybołówstwa.

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 29 sty 2020, 13:12
autor: Helwetyk Romański
Torgus Hosteen pisze:
29 sty 2020, 12:43
No to może na razie pójdę ścieżką przypadkowo wytyczoną przez Czcigodnego Namiestnika i zgłoszę się na dyrektora przedsiębiorstwa gospodarki morskiej i wodnej oraz rybołówstwa.
To doskonały wybór, Sławetny! 🐟

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 01 lut 2020, 12:38
autor: Tomasz Ivo Hugo
To... co teraz, gdzie założyć biuro, pisać nt. przedsiębiorstwa?

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 01 lut 2020, 12:42
autor: Helwetyk Romański
Torgus Hosteen pisze:
01 lut 2020, 12:38
To... co teraz, gdzie założyć biuro, pisać nt. przedsiębiorstwa?
Jeżeli planowanych jest więcej wątków (nie żebym sugerował… 😎), proponuję dział we Władzach państwowych i instytucjach. Potrzebowałbym wówczas nazwy oraz wystarczająco heraldycznej grafiki do umieszczenia w herbie.

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 03 lut 2020, 19:32
autor: Ametyst Faradobus
Zgodnie z zapowiedziami chciałbym objąć Leoncję działalnością moich linii lotniczych "Stal-Hydro-Fłot". Nasza centrala mieści się w Hirschbergu, a obecnie kieruję firmą głównie z Bialenii, gdzie rozwijam miejscowy oddział. Tam też znajdziecie najbardziej aktualną ofertę lotów.

Zatem na początek mam podstawowe pytanie: czy Wy macie jakieś lotnisko?

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 04 lut 2020, 11:31
autor: Helwetyk Romański
Ametyst Faradobus pisze:
03 lut 2020, 19:32
Zgodnie z zapowiedziami chciałbym objąć Leoncję […]
No, no… ☝🏻😉

Ametyst Faradobus pisze:
03 lut 2020, 19:32
Zatem na początek mam podstawowe pytanie: czy Wy macie jakieś lotnisko?
Jest zainteresowanie, czyli wkrótce mieć będziemy. Temat stanął na Palatium, do tego czasu wszelkie propozycje: mile widziane. W szczególności, czy rozmawiamy tu po prostu o wpisaniu lotów na stronę, czy podkręcamy temat?

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 04 lut 2020, 12:57
autor: Ametyst Faradobus
Ja raczej póki co bym się skupił na działalności narracyjnej: rozpisanie rozkładu lotów wraz z odnośnikami (co ułatwi mieszkańcom Leoncji poszukiwanie różnych miejsc na różnych forach i stronach, co wydaje mi się sensowną pomocą), stworzenie odpowiedniej otoczki etc. Mamy w planach stworzenie pierwszych w Mikroświecie tanich linii lotniczych, także spodziewajcie się różnych absurdów, dodatkowych opłat, ułatwień, które tak naprawdę są utrudnieniami oraz sprzedaży pokładowej.

Niemniej jestem otwarty na inne pomysły, które pewnie i tak się narodzą z czasem.

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 04 lut 2020, 14:40
autor: Helwetyk Romański
Ametyst Faradobus pisze:
04 lut 2020, 12:57
Ja raczej póki co bym się skupił na działalności narracyjnej: rozpisanie rozkładu lotów wraz z odnośnikami (co ułatwi mieszkańcom Leoncji [BP, NMSP] poszukiwanie różnych miejsc na różnych forach i stronach, co wydaje mi się sensowną pomocą), stworzenie odpowiedniej otoczki etc.
Znaczy się, podkręcamy. To mi się podoba. ;-)

Ametyst Faradobus pisze:
04 lut 2020, 12:57
Mamy w planach stworzenie pierwszych w Mikroświecie tanich linii lotniczych, także spodziewajcie się różnych absurdów, dodatkowych opłat, ułatwień, które tak naprawdę są utrudnieniami oraz sprzedaży pokładowej.


Nie wiem natomiast, jak z wyszłoby z opłatami — nasz „system bankowy” to straszliwy żal.

Ametyst Faradobus pisze:
04 lut 2020, 12:57
Niemniej jestem otwarty na inne pomysły, które pewnie i tak się narodzą z czasem.
Chętnie bym w prosty sposób podpiął loty wychodzące do systemu morskiego. Mając rozkład lotów, mógłbym o danych godzinach zdejmować z magazynu odpowiednią ilość paliwa.

Pracuj.lc — szczęście, rozwój, kariera

: 04 lut 2020, 15:01
autor: Ametyst Faradobus
Kiedyś w ZSKHiW, które ma tylko gospodarkę opisową i nigdy się w systemy nie bawiło, robiliśmy to tak, że po dokonaniu opłaty dostawało się bilet. W praktyce chodzi jednak przecież o aktywność i kontent, a nie o zarobek. Czas na rozwiązania systemowe przyjdzie tak naprawdę dopiero w momencie, kiedy pojawią się inni operatorzy.