Badanie stosunków międzynarodowych

Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Oswald Baskerville »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

M2.r pisze:
04 sty 2022, 1:04
Dałoby się zrobić jakiś ogólny wgląd w zanimizowaną i zsumowaną wersję bieżących wyników?
A nie zrobiłby się nam z tego plebiscyt sympatii i antypatii mikronacyjnych?
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Helwetyk Romański »

M2.r pisze:
04 sty 2022, 1:04
Dałoby się zrobić jakiś ogólny wgląd w zanimizowaną i zsumowaną wersję bieżących wyników?
Technicznie by się dało, ale…

Oswald Baskerville pisze:
04 sty 2022, 8:56
A nie zrobiłby się nam z tego plebiscyt sympatii i antypatii mikronacyjnych?
…obawiałbym się tego. Z tym zastrzeżeniem, zostawiam to do decyzji [mention]Karolina von Lichtenstein[/mention] i [mention]Wilhelm Orański[/mention].
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Karol Medycejski pisze:
03 sty 2022, 21:06
Z racji tego, że Bialenia jakiś czas temu znalazła się w strefie pełnego cipowania ISM (ale dzielnie się opierała jak ta galijska wioska), nie miałem wyjścia i musiałem poddać się wysłaniu ankiety (po angielsku mają nawet na to jedno słowo - submit).
Ekscelencja o poddaniu... Nie pisz fanom sportów o subach... ;)
Obrazek
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Helwetyk Romański »

M2.r pisze:
04 sty 2022, 1:04
Dałoby się zrobić jakiś ogólny wgląd w zanimizowaną i zsumowaną wersję bieżących wyników?
Uzupełniając to, co napisałem wyżej, myślę jednak (wydaje mi się…), że można byłoby publikować informacje o tym, jakie wskazane w odpowiedziach, w pytaniu „W których mikronacjach aktualnie działasz?”, kraje wzięły udział w badaniu, w świetle tego, że lista uczestników jest znana.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

To ja mam taką wątpliwość. Moja działalność tutaj nie ogranicza się do przesyłania informacji z Rzeczypospolitej, ale czy można by ją zakwalifikować do aktywnej działalności z pytania? 🤔
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: M2.r »

Helwetyk Romański pisze:
04 sty 2022, 9:06
Oswald Baskerville pisze:
04 sty 2022, 8:56
A nie zrobiłby się nam z tego plebiscyt sympatii i antypatii mikronacyjnych?
…obawiałbym się tego. Z tym zastrzeżeniem, zostawiam to do decyzji Karolina von Lichtenstein i Wilhelm Orański.
Czy nie jest to de facto zasadniczy cel tegoż badania? To gdzie kto działa można na potrzeby takiego ogólnego wglądu wygumkować. (Zresztą i tak nie jest to na dobrą sprawę interesujące, bo ze statystycznego punktu widzenia możemy zajrzeć do danych ISM).
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
04 sty 2022, 23:47
To ja mam taką wątpliwość. Moja działalność tutaj nie ogranicza się do przesyłania informacji z Rzeczypospolitej, ale czy można by ją zakwalifikować do aktywnej działalności z pytania? 🤔
Jeśli czuje się Pan aktywny w Leocji na miarę swoich możliwości, to jasne.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Helwetyk Romański »

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
04 sty 2022, 23:47
To ja mam taką wątpliwość. Moja działalność tutaj nie ogranicza się do przesyłania informacji z Rzeczypospolitej, ale czy można by ją zakwalifikować do aktywnej działalności z pytania? 🤔
W moim odczuciu, zdecydowanie. Osobisty próg ustawiam na 20 wypowiedzi w ciągu ostatniego miesiąca, nie licząc wydarzeń typu rajdy i aktywności dyplomatycznej (w zasadzie plakatowania, by nie użyć gorszego określenia „rozdawanie ulotek”…).

M2.r pisze:
05 sty 2022, 2:56
Helwetyk Romański pisze:
04 sty 2022, 9:06
Oswald Baskerville pisze:
04 sty 2022, 8:56
A nie zrobiłby się nam z tego plebiscyt sympatii i antypatii mikronacyjnych?
…obawiałbym się tego. Z tym zastrzeżeniem, zostawiam to do decyzji Karolina von Lichtenstein i Wilhelm Orański.
Czy nie jest to de facto zasadniczy cel tegoż badania? To gdzie kto działa można na potrzeby takiego ogólnego wglądu wygumkować. (Zresztą i tak nie jest to na dobrą sprawę interesujące, bo ze statystycznego punktu widzenia możemy zajrzeć do danych ISM).
Nieprecyzyjnie poparłem wypowiedź [mention]Oswald Baskerville[/mention]. Publicznie znane wyniki mogłyby, moim zdaniem, wpłynąć na udzielane odpowiedzi. Oczywiście, chodzi nam o ustalenie tych sympatii i antypatii. Natomiast, faktycznie, nie ma większego sensu ukrywać odpowiedzi o aktywność w poszczególnych mikronacjach. Te dane i tak można sobie zestawić. Co prawda, zauważalnym nakładem pracy, ale jednak. Tym samym, w ramach ciekawostki, tak wyglądały one na etapie 46. ankietowanego.
Obrazek
Jak widać, Leocja jest na tle reszty mocno zawyżona, a Sarmacja — mocno zaniżona, co oznacza, że pozostawanie w granicach kraju trzyma się mocno. 😉
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Helwetyk Romański »

Wilhelm Orański pisze:
17 lis 2021, 10:32
Analizę wyników dot. sympatii chciałbym — zgodnie z tym, co pisałem prof. Montserratowi — opublikować w formie pracy dyplomowej na LAN. [mention]Karolina von Lichtenstein[/mention], czy nie byłoby to problemem, gdybym w takiej właśnie formie opracował tę konkretną część ankiety?
Pytanie do Autorów — w mikroświecie pojawiły się pytania o to, kiedy poznamy wyniki. Jaki tryb działania przyjmujemy? Najpierw publikacja surowych wyników, później analiza, czy analiza jednocześnie z wynikami? Pytanie zadaję nieco tendencyjnie, będąc rozdwojonym między „prawidłowym” podejściem a chęcią do jak najszybszego wypuszczenia w świat przynajmniej odpowiedzi na „główne” pytania… (póki świeże).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Ja chyba bym puściła najpierw surowe, a potem [mention]Wilhelm Orański[/mention] moglby je zinterpretować w pracy dyplomowej. Mniej czekania :)
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Obywatel

Badanie stosunków międzynarodowych

Post autor: Sophie »

W sumie długo wyczekiwaliśmy samego wystartowania ankiety. Może pójdźmy w czas i opublikujmy najpierw surowe.
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Badań Mikrospołecznych”