Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Zablokowany
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Vilarte »

Obrazek

Zaczynamy nowy sezon LPPL!
Obrazek

Wszystkich chętnych zapraszam do włączenia obserwacji tego wątku. Na razie poszukujemy trenera dla Wandowiczanki, ale pozostałe kluby mają ich aktywnych. W Cesarzu trenera nie było od 2 tygodni, więc dzisiaj się mu przypomnę.
Przypomniałem się też [mention]Ignats ik Ruth[/mention] ws. nazwy klubu, jeśli nie będzie kontaktu do momentu startu ligi, to tymczasowo ustawię nazwę poprzedniego klubu - KPN ILZO Nowy Brzeg.
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Piotr vel Bocian »

Czarne Wilki są gotowe do walki!
Średnia wieku wyjściowego składu to mniej niż 20 lat, więc raczej nie będziemy walczyli o najwyższe cele ;) Najważniejsze to nie być na ostatnim miejscu i budować zespół na kolejne sezony.
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Helwetyk Romański »

Piotr vel Bocian pisze:
16 gru 2021, 23:21
Najważniejsze to nie być na ostatnim miejscu […].
Dla Trenera — wszystko.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Oswald Baskerville »

Mam wrażenie, ze w poprzednim sezonie Wilki nie wykorzystały swojego potencjału w pełni. W tym sezonie (mam nadzieję), będzie inaczej.

Na marginesie, to gdzie w końcu Czarne Wilki mają bazę? :D
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Piotr vel Bocian »

Oswald Baskerville pisze:
17 gru 2021, 7:57
Mam wrażenie, ze w poprzednim sezonie Wilki nie wykorzystały swojego potencjału w pełni. W tym sezonie (mam nadzieję), będzie inaczej.

Na marginesie, to gdzie w końcu Czarne Wilki mają bazę? :D
Cóż, faktycznie nie zdobyłem niczego i mam wrażenie, że gdyby trafił się jakiś doświadczony trener, to wydobyłby z tego zespołu więcej.

W tym sezonie niczego niestety nie spodziewam się osiągnąć wiele. Jak pisałem tworzę zespół praktycznie od podstaw i nie będę stanowił dla nikogo większego zagrożenia.

Co do bazy, to niestety brak czasu spowodował, że nie byłem w stanie się gdzieś ulokować z zespołem. Na pewno gdzieś w Leocji, bo to tutejszy klub :)
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Oswald Baskerville »

Nawet nie tle trofea miałem na myśli, co miejsce w tabeli. Na początku sezonu wydawało mi się, ze będziecie oczko czy dwa wyżej. Ale co się odwlecze, to nie uciecze :) no i ważne, że reprezentacja prowadzona wzorowo.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Piotr vel Bocian »

Oswald Baskerville pisze:
17 gru 2021, 18:17
Nawet nie tle trofea miałem na myśli, co miejsce w tabeli. Na początku sezonu wydawało mi się, ze będziecie oczko czy dwa wyżej. Ale co się odwlecze, to nie uciecze :) no i ważne, że reprezentacja prowadzona wzorowo.
Też myślałem, że będę wyżej. Ba! Nawet myślałem, że tym razem uda mi się zdobyć Puchar.
Niestety nie wyszło i 25 października br., pięć kolejek przed końcem, ogłosiłem brak walki o punkty i wysyłanie na boisko samą młodzież w celu zdobywania doświadczenia. Myślę, że gdybym walczył, to oczko wyżej może bym się znalazł, ale jaki by to miało sens?
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

A ja się tak opierdzielam ostatnio, że będziecie mieli łatwo znów ze mną :D
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Oswald Baskerville »

Obrazek

Dziś start 5. sezonu LPPL. W najciekawszym spotkaniu pierwszej kolejki zetrą się FC Terina Zielonka i Diana Angemont. Gospodarze podejmą mistrza LPPL na nowym stadionie, co na pewno doda im skrzydeł.

Innym ciekawym meczem może być spotkanie KPN ILZO Nowy Brzeg i NK Ana-Konstanz. Beniaminek podejmuje beniaminka poprzedniego sezonu. Drużyna NKAK po świetnym pierwszym sezonie powinna poradzić sobie z nowicjuszami, ale na papierze obie ekipy są dość wyrównane, więc kto wie, jakie widowisko ujrzymy. Swoją drogą można odnieść wrażenie, że NKAK nie wykorzystało przerwy międzysezonowej zbyt dobrze.

Drugi beniaminek 5. sezonu, Astra Bazylea, będzie gościem OCD Nowy Brzeg. Lubiana, choć niezbyt mocna ekipa OCD to dobry rywal dla nowej drużyny, bo jakieś doświadczenie ma, ale składem nie postraszy.


Szybkie przewidywania na 5. sezon LPPL:

Mistrz: serce podpowiada LTF Nowy Brzeg, bo wypadałoby, żeby mistrz leockiej ligi był z Leocji, ale nie oszukujmy się, Diana Angemont ma największe szanse.

Puchar: Tu już grono pretendentów może być szersze, bo w pucharach różnie bywa. LTF i Diana to oczywiści kandydaci, ale Zielonka czy Wandowiczanka też mają szanse. Nawet chwilowy brak trenera w Wandowiczance może nie przeszkodzić jej w grze w Pucharze, bo ten startuje dopiero za jakiś czas.

Niespodzianka sezonu: mam przeczucie, że zaskoczyć może Tropikana Złote Piaski. Skład odpowiednio mocny, by zakończyć sezon tuż za podium (lub nawet na nim, jeśli szczęście dopisze). Zdaje się, że trener GustoSottileMozarella się uaktywnił. Może się okazać, że Tropikana pokaże klasę, jeśli zagrają dwa czynniki: systematyczność w grze i szybkie wzmocnienie defensywy.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Liga Piłkarska Palatynatu Leocji - sezon 5

Post autor: Oswald Baskerville »

No, to pierwsza kolejka za nami i typowana na rewelację sezonu Tropikana wdupiła 4:0 z Impactem, który w poprzednim sezonie tarł dupą po dnie tabeli. Tymczasem tropikańscy kibice:

Obrazek
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”