3. Rajd Leocji — znajdź się na mapie!

Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Helwetyk Romański pisze:
18 sty 2022, 23:53
Heinz-Werner Grüner pisze:
18 sty 2022, 23:30
Ile OS-ów? Prolog, zakładam, że tak. Ostatnio był i OS0 (startowy). Tu bym pominął bo mamy zainteresowanie mieszkańców.
Podczas pierwszego rajdu mieliśmy sześć (liczę wszystko), podczas drugiego — dziewięć, w Pustkowiach Winków, ostatnio, również dziewięć. W Skarlandzie było czternaście, w Sarmacji piętnaście; moim skromnym zdaniem, trochę zbyt wiele. Myślę, że osiem, dziewięć to dobra liczba. Zaznaczam jednak, że piszę tutaj w o wiele większym stopniu jako uczestnik niż pomocnik organizatora.

Heinz-Werner Grüner pisze:
18 sty 2022, 23:30
Do kiedy to „zbieranie” chętnych? To się tak mówi, ale czas leci. ;)
Do końca tygodnia, jak w poście inicjalnym? Wtedy w poniedziałek, na spokojnie, wykreśliłoby się poszczególne trasy. Odcinki jako takie (godziny…) możemy, oczywiście, ustalić już wcześniej. Odległości w Leocji mamy takie, że uczestnicy i tak mają wiele czasu wolnego… 😉
To postanowione 9, w skrajnym przypadku 8, ale nie 10. Mnie to odpowiada.
No właśnie nie pamiętałem gdzie to było spisane do kiedy i wiedziałem, że szybciej się dowiem, jak spytam. ;)
Co do odległości, to czasem nie ma to znaczenia. Niech no tylko popada troszkę to i z Nowego Brzegu do Ferrad bez wyciagarki ani rusz. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Ja bym pogoniła chociaż raz ludzi z północy na południe, na Kraniec Południowy/Latarnię Południa (w sensie wyspę skrajną na dole, nazwa roboczą).
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Helwetyk Romański »

Karolina von Lichtenstein pisze:
19 sty 2022, 0:21
Ja bym pogoniła chociaż raz ludzi z północy na południe, na Kraniec Południowy/Latarnię Południa (w sensie wyspę skrajną na dole, nazwa roboczą).
Zdecydowanie tak bym proponował, niezależnie od zgłoszeń z tego obszaru (których nie będzie, gdyż nie ma tam aktualnych dzierżawców).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
18 sty 2022, 16:13
Gdyby udało się zorganizować odcinek specjalny na lotnisku aeroklubu (tu, z uwagi na samochody z minionej epoki, bez wizualizacji ze współczesnymi pojazdami rajdowymi, a wątpię, żeby dobra wizualizacja ze starszymi była do znalezienia w internetach…), byłoby wspaniale, bo byłby to nowy akcent, ale słowem kluczem jest powyższa ochota.
Z jak bardzo "minionej epoki"? Chyba mam jakieś dodatki do ArmyII z okresu DWS... zobaczę czy coś się dopasuje, ciężarówki są na pewno, ale nie pamiętam czy były jakieś osobowe. Czy na ilustrację nadałby się np. VW Kübelwagen? Dopuszczacie taki sprzęt? Ale jak będę wieczorem w domu to poszukam czy się przy okazji jakiś stary samochód nie znajdzie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze:
19 sty 2022, 10:11
Helwetyk Romański pisze:
18 sty 2022, 16:13
Gdyby udało się zorganizować odcinek specjalny na lotnisku aeroklubu (tu, z uwagi na samochody z minionej epoki, bez wizualizacji ze współczesnymi pojazdami rajdowymi, a wątpię, żeby dobra wizualizacja ze starszymi była do znalezienia w internetach…), byłoby wspaniale, bo byłby to nowy akcent, ale słowem kluczem jest powyższa ochota.
Z jak bardzo "minionej epoki"? Chyba mam jakieś dodatki do ArmyII z okresu DWS... zobaczę czy coś się dopasuje, ciężarówki są na pewno, ale nie pamiętam czy były jakieś osobowe. Czy na ilustrację nadałby się np. VW Kübelwagen? Dopuszczacie taki sprzęt? Ale jak będę wieczorem w domu to poszukam czy się przy okazji jakiś stary samochód nie znajdzie...
Pozwoli Znamienity, że się odniosę, jako pomysłodawca idei RMAW. Bazowo w rajdach mają startować pojazdy z lat 20-30-stych XXw. ale ja bym jednak określił to jako pojazdy retro, które swoim wyglądem są na tyle charakterystyczne, że mogłyby pasowac do tej epoki. Powody były dwa, większy zasób zdjęć pojazdów nowszych i klimat postapo Winków, gdzie rajdy również się odbywały. Tam byłoby ciężej o automobile z lat 20-stych.
Stąd dopuszczam fabularny udział pojazdów wojskowych z IIWŚ, a VW Kübelwagen wpasuje się doskonale!
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze:
19 sty 2022, 10:24
Stąd dopuszczam fabularny udział pojazdów wojskowych z IIWŚ, a VW Kübelwagen wpasuje się doskonale!
OK to coś pokombinuję w najbliższy weekend, aby zrobić jakąś narrację okołorajdową (w samym rajdzie nie uczestniczę z powodów, które już nie raz podałem... z przyczyn realowych mikronacje to dla mnie "strategia turowa", a nie "gra z czasie rzeczywistym") na terenie zarządzanych przeze mnie ziem w Leocji.

Czy mógłbym prosić o przesłanie np via PW logo obecnego rajdu we w miarę dobrej rozdzielczości?
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
19 sty 2022, 11:30
Czy mógłbym prosić o przesłanie np via PW logo obecnego rajdu we w miarę dobrej rozdzielczości?
https://kustosz.stempel.org.pl/1000/995 ... 552029.png — jeżeli potrzeba wyższej rozdzielczości, daj znać, wyeksportuję wedle potrzeb.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Logo wysłane. Gdyby się udało coś opisać byłoby świetnie, do udziel w rajdzie nie przymuszam, tak tylko "zagadnę", że to akurat w weekend. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bardzo proszę wszystkich, którzy jeszcze chcą o zgłoszenia. Natomiast tych co już wiedzą upraszam o prężne opisanie swoich włości, tak by treści nie dotarły do mnie po rajdzie. ;)
Dla przypomnienia:
Obrazek
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Przypominam, że kołujemy cały czas odcinki specjalne...
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
M2.r Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Bieberfelde

Re: Znajdź się na mapie 3. Rajdu Leocji!

Post autor: M2.r »

Może odcinek specjalny LEJ? Jestem gotów zrobić jakieś pytania z zakresu wiedzy o atomie za dodatkowe punkty, ale nie znajdę czasu żeby sprawdzać każdego jednego uczestnika, więc podrzucę organizatorom poprawne odpowiedzi. PS. mogę ulepić takie pytania, że wujek gulgel nie pomoże.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajd Leocji: 29–30 stycznia 2022”