✔️ Obywatelstwo honorowe

Parlament Palatynatu Leocji

Opiekun: Ignats ik Ruth

Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Apolinary Montserrat »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Zapytałem trochę przewrotnie, bo uzasadnienie samo się nie napisze... 😉 Sam mam tylko jedno obywatelstwo i Światłego Heinz-Werner Grünera bardzo dobrze rozumiem. No, ale przy braku dyskusji nad projektem czułbym się w obowiązku - w sytuacji wątpliwości - uzasadniać uchwałę na żądanie. Cieszę się, że ku potomności argumenty wybrzmiały na sali obrad.

Mam tylko wątpliwości czy powinniśmy podejmować uchwałę bez noweli do Aktu o formie rządu... 🤐
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Helwetyk Romański »

Apolinary Montserrat pisze:
26 sty 2022, 18:16
Mam tylko wątpliwości czy powinniśmy podejmować uchwałę bez noweli do Aktu o formie rządu... 🤐
Moim zdaniem — będzie uchwała to się zmieni pod nią…
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Apolinary Montserrat »

Prześwietny Senacie,
Skoro mamy z Palatium zielone światło to przedkładam do dyskusji projekt uchwały.
Uchwała Senatu Palatynatu Leocji
z dnia ... 2022 r.


My, Obywatele Palatynatu Leocji,
zgromadzeni w Nowym Brzegu na obradach Senatu,
ustanawiamy obywatelstwo honorowe Palatynatu Leocji,
nadawane i odbierane w drodze uchwały Senatu,
według zasad poniżej określonych:

I
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie oraz aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji.

II
Obywatelstwo honorowe nadaje się wraz z uzasadnieniem, tej samej osobie tylko jeden raz. Odebranie obywatelstwa honorowego winno nastąpić niezwłocznie, gdy wyróżniony działać będzie na szkodę Palatynatu Leocji lub gdy zrzeknie się obywatelstwa honorowego.

III
Wyróżniony obywatelstwem honorowym cieszyć się może wszystkimi prawami, które przynależą obywatelom Palatynatu Leocji. Obywatelstwo honorowe nie wyklucza możliwości wystąpienia przez wyróżnionego o nadanie mu obywatelstwa w rozumieniu innych przepisów.

Prześwietny Senacie, proszę o uwagi do 4 lutego do godz. 20.00.
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Ze swojej strony nie mam uwag.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Helwetyk Romański »

Prześwietny Senacie,

tu wyjątkowo zgłoszę uwagę. Proponuję słowa „humanistycznych treści i idei zawartych w wielowiekowym dorobku Leocji” zastąpić słowami „treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji” (to wspomniane przeze mnie odpowiednie zmiany, wysłowiłem się nieprecyzyjnie…). W całości stosowny artykuł miałby wówczas następującą postać:
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie i aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji humanistycznych treści i idei zawartych w wielowiekowym dorobku Leocji.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Franklin Garamond »

Prześwietny Senacie,

ja w kwestii formalnej:
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie ioraz aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Heinrich von Wattzau † Stempel
Zmarły obywatel †

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Heinrich von Wattzau † »

Nie mam uwag.
(-) Heinrich von Wattzau,
trener DKP Wielkie Oczy
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Po powyższej zmianie, także nie będę miał uwag.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Apolinary Montserrat »

Helwetyk Romański pisze:
02 lut 2022, 21:06
Prześwietny Senacie,

tu wyjątkowo zgłoszę uwagę. Proponuję słowa „humanistycznych treści i idei zawartych w wielowiekowym dorobku Leocji” zastąpić słowami „treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji” (to wspomniane przeze mnie odpowiednie zmiany, wysłowiłem się nieprecyzyjnie…). W całości stosowny artykuł miałby wówczas następującą postać:
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie i aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji humanistycznych treści i idei zawartych w wielowiekowym dorobku Leocji.
Franklin Garamond pisze:
03 lut 2022, 10:07
Prześwietny Senacie,

ja w kwestii formalnej:
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie ioraz aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji.

Światły Senacie,
W poście z projektem naniosłem zmiany. Jeśli nie będzie innych propozycji to po godz. 20 rozpoczniemy głosowanie.
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Apolinary Montserrat Stempel
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Lokalizacja: Liceria

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Apolinary Montserrat »

Prześwietny Senacie,
Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy głosowanie nad uchwałą. Oddajemy głosy za lub przeciw lub informujemy o wstrzymaniu się od głosu. Jednocześnie przypominam, że na podstawie udziału w tym głosowaniu przyznawana jest ranga Senatora na forum.

Uchwała Senatu Palatynatu Leocji
z dnia ... 2022 r.


My, Obywatele Palatynatu Leocji,
zgromadzeni w Nowym Brzegu na obradach Senatu,
ustanawiamy obywatelstwo honorowe Palatynatu Leocji,
nadawane i odbierane w drodze uchwały Senatu,
według zasad poniżej określonych:

I
Obywatelstwo honorowe jest zaszczytnym dowodem uznania dla osób o szczególnie trwałym i niepowtarzalnym wkładzie w historię, rozwój, znaczenie i sławę Palatynatu Leocji lub w utrwalanie, rozwijanie oraz aktualizację treści i idei zawartych w Deklaracji Niepodległości Palatynatu Leocji.

II
Obywatelstwo honorowe nadaje się wraz z uzasadnieniem, tej samej osobie tylko jeden raz. Odebranie obywatelstwa honorowego winno nastąpić niezwłocznie, gdy wyróżniony działać będzie na szkodę Palatynatu Leocji lub gdy zrzeknie się obywatelstwa honorowego.

III
Wyróżniony obywatelstwem honorowym cieszyć się może wszystkimi prawami, które przynależą obywatelom Palatynatu Leocji. Obywatelstwo honorowe nie wyklucza możliwości wystąpienia przez wyróżnionego o nadanie mu obywatelstwa w rozumieniu innych przepisów.

Głosujemy do 11 lutego do godz. 21.00.
🔔 [mention]Alfred[/mention], [mention]Anna Aldona Metzu[/mention], [mention]Apolinary Montserrat[/mention], [mention]FPvR[/mention], [mention]Francis D. Blackwood[/mention], [mention]Franklin Garamond[/mention], [mention]Heinrich von Wattzau[/mention], [mention]Helwetyk Romański[/mention], [mention]Ignats ik Ruth[/mention], [mention]Iwan Koniew[/mention], [mention]Józef Wilhelm Potocki[/mention], [mention]Kiedyn[/mention], [mention]Kleopatra_XI[/mention], [mention]Ludwik Tomović[/mention], [mention]Oswald Baskerville[/mention], [mention]Pit Lankiet[/mention], [mention]Ronon Dex[/mention], [mention]Samuel Radziwiłł[/mention], [mention]Sheldon Anszlus Lovelace[/mention], [mention]Sophie[/mention], [mention]TAR[/mention], [mention]Tymoteusz Piechota[/mention], [mention]Vilarte[/mention], [mention]Wawrzyniec Butla-Wino[/mention], [mention]Wilhelm Mähnenwolf[/mention], [mention]Wilk[/mention], [mention]Zbyszko Gustolúpulo[/mention]
prof. Apolinary Montserrat OL LAN
Przewodniczący Leockiej Akademii Nauk
Dyrektor Centralnego Szpitala Wojskowego
Redaktor naczelny Głosu Leocji
W Leocji rzeczy niemożliwe robimy od ręki,
na cuda trzeba chwilkę poczekać.
Awatar użytkownika
Samuel Radziwiłł Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Radziwiłł

Obywatelstwo honorowe

Post autor: Samuel Radziwiłł »

Jestem za tą uchwałą.
(-)Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Senat Palatynatu Leocji”