3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: 3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zmodyfikowałem pierwszy post by podać ostateczną trasę. Podlinkowanie do konkretnych OS'ów pojawi się wraz z odpowiednim postem.
I kilka wytycznych i próśb odnośnie opisów(dodam, że im szybciej, tym lepiej):

OS0 - [mention]Franklin Garamond[/mention] prośba o opisanie prologu, lub informację czy korzystamy dokładnie z trasy z zeszłego sezonu. Jak dla mnie byłoby ok. To samo dotyczy się foto.

OS1 - [mention]Samuel Radziwiłł[/mention] - Trasa biegnie z NB do Radziwiłła via Ferrad. W opisie można wykorzystać odniesienia zarówno do jednej jak i drugiej osady. Proszę nie zapomnieć o zdjęciach.

OS2 - [mention]Ludwik Tomović[/mention] - Potrzeba foto i opisu AK

OS3 - [mention]Ronon Dex[/mention] - wiem, że weekndowy tryb pracy, ale może się uda. Odcinek z Ana-Konstanz biegnie przez Ronino aż do Bazy SZRB. Jakby dało to radę opisać to ok. Jak nie to, co Znamienity skleci posklejam w dwa posty.

OS4 - [mention]Ronon Dex[/mention] - tutaj dokładnie to samo. Opisujemy przebieg trasy z bazy do Sokolnicy lub samą Sokolnicę. Jak wyżej, co będzie to się jakoś "połata". Foto się przyda.

OS5 - [mention]Helwetyk Romański[/mention] do Prokrastynoboru meta odcinka mknie, zatem i Czcigodny popisze literacko się...;) Foto!

OS6 - Z Pr... do Bieberfelde [mention]M2.r[/mention] i obowiązkowo wspomnieć o LEJ. Co do konkursu wiedzowego, to jednak chyba damy radę. Odezwę się gdzie trzeba. Opisik tutaj plus foto

OS7 - Od włości M2r do mnie już niedaleko. Tym juz ja się zajmę.

OS8 - Leonów [mention]Apolinary Montserrat[/mention]. Musik, skoro już się Herr Professor zjawił!
Opis i zdjęcie

OS9 - [mention]Franklin Garamond[/mention] - mógłbym prosić?

UWAGA1: Opisy i zdjęcia proszę o przesłanie do mnie albo na pw w Leocji, albo poprzez discorda.
UWAGA2: By nie drażnić OCD Czcigodnego Romańskiego, proszę by zdjęcia były dobrej rozdzielczości.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze:
23 sty 2022, 16:02
OS3 - @Ronon Dex - wiem, że weekndowy tryb pracy, ale może się uda. Odcinek z Ana-Konstanz biegnie przez Ronino aż do Bazy SZRB. Jakby dało to radę opisać to ok. Jak nie to, co Znamienity skleci posklejam w dwa posty.

OS4 - @Ronon Dex - tutaj dokładnie to samo. Opisujemy przebieg trasy z bazy do Sokolnicy lub samą Sokolnicę. Jak wyżej, co będzie to się jakoś "połata". Foto się przyda.
Proszę o wskazanie gdzie mam umieścić opisy tras. I pytanie z Ronino do Bazy SZ RB trzeba przez wodę... czy mam wykorzystać przystań w Ronino oraz barki do przewozu pojazdów?
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze:
23 sty 2022, 17:28
Heinz-Werner Grüner pisze:
23 sty 2022, 16:02
OS3 - @Ronon Dex - wiem, że weekndowy tryb pracy, ale może się uda. Odcinek z Ana-Konstanz biegnie przez Ronino aż do Bazy SZRB. Jakby dało to radę opisać to ok. Jak nie to, co Znamienity skleci posklejam w dwa posty.

OS4 - @Ronon Dex - tutaj dokładnie to samo. Opisujemy przebieg trasy z bazy do Sokolnicy lub samą Sokolnicę. Jak wyżej, co będzie to się jakoś "połata". Foto się przyda.
Proszę o wskazanie gdzie mam umieścić opisy tras. I pytanie z Ronino do Bazy SZ RB trzeba przez wodę... czy mam wykorzystać przystań w Ronino oraz barki do przewozu pojazdów?
Jak wyżej:

"UWAGA1: Opisy i zdjęcia proszę o przesłanie do mnie albo na pw w Leocji, albo poprzez discorda."

Co do pokonania wody, to tak bareczkami było by idealnie.

Tutaj jeszcze tylko krótkie info do [mention]Helwetyk Romański[/mention], że nie robimy tego jako osobny nieobowiązkowy OS, tylko fabularnie
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze:
23 sty 2022, 17:32
UWAGA1: Opisy i zdjęcia proszę o przesłanie do mnie albo na pw w Leocji, albo poprzez discorda."
To w takim razie via PW bo nijakich dicordów nie używam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze:
23 sty 2022, 17:33
Heinz-Werner Grüner pisze:
23 sty 2022, 17:32
UWAGA1: Opisy i zdjęcia proszę o przesłanie do mnie albo na pw w Leocji, albo poprzez discorda."
To w takim razie via PW bo nijakich dicordów nie używam...
Spoko. Dzięki!
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: 3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zarys wstępny trasy ustawiony!
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Re: 3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

[mention]Franklin Garamond[/mention] [mention]M2.r[/mention] [mention]Ronon Dex[/mention] [mention]Apolinary Montserrat[/mention] [mention]Helwetyk Romański[/mention]
Spokojny i opanowany organizator rajdu nadal oczekuje na informację ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Ronon Dex »

Heinz-Werner Grüner pisze:
25 sty 2022, 11:56
@Franklin Garamond @M2.r @Ronon Dex @Apolinary Montserrat @Helwetyk Romański
Spokojny i opanowany organizator rajdu nadal oczekuje na informację ;)
W przygotowaniu... o ile teksty to sobie mogę nawet w robocie wydłubać w wolnej chwili to muszę ogarnąć obrazki - czyli zrobić, wykadrować i opisać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

3.Rajd Leocji - Szczegółowy Opis Trasy

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ronon Dex pisze:
25 sty 2022, 12:03
Heinz-Werner Grüner pisze:
25 sty 2022, 11:56
@Franklin Garamond @M2.r @Ronon Dex @Apolinary Montserrat @Helwetyk Romański
Spokojny i opanowany organizator rajdu nadal oczekuje na informację ;)
W przygotowaniu... o ile teksty to sobie mogę nawet w robocie wydłubać w wolnej chwili to muszę ogarnąć obrazki - czyli zrobić, wykadrować i opisać.
Dzięki za odpowiedź.
Jakby Znamienity tylko mi napisał, na kiedy ew. mogę się spodziewać? Chodzi mi tylko i wyłącznie o organizację swojej pracy.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajd Leocji: 29–30 stycznia 2022”