Linie Lotnicze Air Nan Di

Lotnisko w Nowym Brzegu
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Linie Lotnicze Air Nan Di

Post autor: Helwetyk Romański »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Ronon Dex pisze:
24 sty 2022, 6:02
Nie wiem dlaczego... ale Twój obrazek mi się nie wyświetla. Zrobiłem swój: […]
Raz nie wgrałem do Kustosza i takie są skutki. Na ile udało mi się nałożyć granice z mapy politycznej na Twoją mapę, mnie wychodziło tak — przy założeniu, że Twoje 7400 km jest wzorcowe — 7522 km do 7400 km, czyli 1,6% różnicy, w liczbach bezwzględnych 122 km.
Obrazek

Ronon Dex pisze:
24 sty 2022, 6:02
Tak się składa, że pomimo paru rozmów na ten temat nigdy nie doprowadziliśmy do jakiejś międzynarodowej konferencji na temat lotnictwa cywilnego — tak więc nie mamy jakiś ogólnych umów dotyczących korzystania z przestrzeni powietrznej i innych takich rzeczy potrzebnych do prowadzenia nieskrępowanej komunikacji lotniczej.
Tradycyjnie — projektów wiele, czasu mało. W tym roku mam jednak silne postanowienie pchnięcia dalej dwóch tematów: „Organizacji Narodów Zjednoczonych” jako najbardziej ogólnej płaszczyzny współpracy oraz afiliowanych przy niej wyspecjalizowanych organizacji. Z mocnym wskazaniem na Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (tu także: kody lotnisk) oraz wszelkiego rodzaju agendy, które mogłyby budować narrację międzynarodową.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Linie Lotnicze Air Nan Di

Post autor: Ronon Dex »

Helwetyk Romański pisze:
24 sty 2022, 14:35
...w liczbach bezwzględnych 122 km.
Biorąc pod uwagę moje 300 km i Twoje 120 km to jest różnica raptem 180 km czyli nie warto sobie komplikować życia... 12 minut lotu. Większe różnice w czasie lotu spowoduje wpływ zmiennej prędkości wiatru.
Ronon Dex pisze:
24 sty 2022, 6:02
Tradycyjnie — projektów wiele, czasu mało. W tym roku mam jednak silne postanowienie pchnięcia dalej dwóch tematów: „Organizacji Narodów Zjednoczonych” jako najbardziej ogólnej płaszczyzny współpracy oraz afiliowanych przy niej wyspecjalizowanych organizacji. Z mocnym wskazaniem na Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (tu także: kody lotnisk) oraz wszelkiego rodzaju agendy, które mogłyby budować narrację międzynarodową.
Wchodzę w temat... jak najbardziej mogę przygotować kwestie lotnictwa cywilnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ametyst Faradobus Stempel
Przybysz
Lokalizacja: Dziadolin-Dwór

Linie Lotnicze Air Nan Di

Post autor: Ametyst Faradobus »

O choleeera, będę musiał zrobić Wam konkurencję w ramach SHF.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Urlopowany Król Hirschbergii i Weerlandu,
Ponownie Prezydent Republiki Bialeńskiej


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Interoceaniczny Port Lotniczy”