Zarząd LPPL

Archiwa ligi narodowej w Xpert Eleven
Zablokowany
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Zarząd LPPL

Post autor: Vilarte »

Jeszcze przed zakończeniem tego sezonu przyszła mi do głowy taka rzecz: zdobywca mistrzostwa mógłby być dodatkowo nagradzany włączeniem do "zarządu" LPPL, w tym aktualnie jestem ja i [mention]Franklin Garamond[/mention], jako admini ligi w systemie x11. Byłby jego członkiem przez cały kolejny sezon, ew. dłużej gdyby mistrzostwo obronił.
"Zarząd" aktualnie zajmuje się drobnymi sprawami bieżącymi, typu opiniowanie nazw drużyn i zawodników, pilnowanie aktywności trenerów. Myślę, że byłaby to dodatkowa zachęta do gry.
Gdyby ligę wygrał ktoś z naszej dwójki, to do zarządu wchodziłby wicemistrz, a jeśli również byłaby to Diana/LTF, to zdobywca pucharu, następnie jego finalista. Oczywiście to byłoby dobrowolne i gdyby dana osoba nie chciała, to uderzalibyśmy do następnej w kolejności.
To by też oznaczało, że za obecny sezon zaprosilibyśmy [mention]Heinz-Werner Grüner[/mention].
Dajcie znać, co wy na to ;)

[mention]Fatima Marcjan-Chojnacka[/mention] [mention]Ignats ik Ruth[/mention] [mention]Zbyszko Gustolúpulo[/mention] [mention]Piotr Romanow[/mention] [mention]Orjon Surma[/mention] [mention]Anastasia Windsachen[/mention] [mention]Piotr vel Bocian[/mention] [mention]Ludwik Tomović[/mention] [mention]Helwetyk Romański[/mention] [mention]Samuel Radziwiłł[/mention]
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Zarząd LPPL

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Ja bym nic przeciwko nie miała, bo jakoś trzeba dodatkowo motywować. Ale nie wiem, czy jednak nie lepiej mieć stałą ekipę adminów niż zmieniać jednego co chwilę. A też czy koniecznie potrzeba kolejnego admina ;p
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Zarząd LPPL

Post autor: Vilarte »

W x11 zostanie nasza dwójka, a tutaj też nie planujemy tego jakoś formalizować, wprowadzać jakichś regulacji dot. zarządu bo to by był przerost formy nad treścią, po prostu będzie grupa na Discordzie na 3 osoby i będziemy zasięgać opinii ;)
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

Zarząd LPPL

Post autor: Orjon Surma »

Nie widzę problemu.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

Zarząd LPPL

Post autor: Ludwik Tomović »

Imo słaby pomysł żeby włączać mistrza (jako zasada), ale nie mam nic przeciwko temu by Heinz był w zarządzie x11 w LPPL
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Zarząd LPPL

Post autor: Ignats ik Ruth »

Z taką nagrodą to szkoda zostawać mistrzem. (Przynajmnoek mnie by się nie paliło do wygrywania noeych obowiązków). 😂 😛 Ja to bym zamiast czasowej kooptacji zrobił raz na jakiś czas wybory wśród trenerów. W SLP tak robimy co sezon i śmiga elegancko. Przy czym przeniósłbym takie dyskusje na to forum, bo w SLP to się robi na tym słabym forum w x11, co dołuje frekwencję.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Zarząd LPPL

Post autor: Oswald Baskerville »

Na wstępie dziękuję za oznaczenie w temacie ;)

Również uważam pomysł za nietrafiony. Brzmi jak doklejanie kolejnego członka zarządu na siłę, a to nie doprowadzi do niczego dobrego.

Zgadzam się z Ignacym, że rozwiązanie znane z SLP jest lepsze. Na koniec sezonu powinniśmy odpowiadać sobie na kilka prostych pytań: czy obecny admin chce zostać? Czy jest ktoś, kto chce przejąć adminowanie? Czy grono trenerek i trenerów akceptuje nowego admina? Proste i skuteczne, w SLP działa od lat.
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Zarząd LPPL

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja osobiście nie czuje presji na kolejne adminowanie, ale jeśli taka będzie Wasza wola, to cóż, pomogę.
Swoją drogą rola drugiego administratora to w zasadzie nic wielkiego, ale powiedzmy, że dla osób mniej obeznanych jakiś tam ukłon. Jakby co to się dostosuje i oczywiście pomogę kiedy będzie trzeba.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Sophie Stempel
Obywatel

Zarząd LPPL

Post autor: Sophie »

Według mnie to zrobiło by sztuczne zamieszanie, pomysł do przemyślenia i lepszego zorganizowania
/-/Sophie Susanne Cargalho Windsachen
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum LPPL”