[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacjami

W którym mieście powinien się odbyć najbliższy Zjazd Palatynatu Leocji?

Czas głosowania minął 02 kwie 2024, 20:49Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

Poznań/Luboń k. Poznania
14
35%
Toruń
14
35%
Kraków
12
30%
 
Liczba głosów: 40
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Orjon Surma »

Ponieważ powoli trzeba zacząć planować organizację tegorocznego Zjazdu Palatynatu Leocji, zacznijmy od rzeczy prostszej, czyli od lokalizacji.

Do tej pory zgłoszono 3 realne do wdrożenia (czyt. z podanym ewentualnym miejscem noclegu) pomysły na miasta zjazdowe: Kraków, Poznań/Luboń i Toruń. Więcej informacji na temat lokalizacji w oddzielnym wątku.

Ankieta potrwa do wtorku po Wielkanocy, wtedy zajmiemy się terminami.

Update 19.03 20:31: Do końcowego wyniku ankiety dodaję +1 od Leszka Karakachanowa, który nie ma konta na forum (skhandal), na Poznań i Toruń.
Update 21.03 9:32: mandragor Pupka +1 do wszystkich opcji.
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Anastasia Windsachen »

GPL zauważyło, że w Krakowie w okolicy jest strzelnica i park linowy. Jak to drugie bardziej do większości nie przemówi to tak pierwsza atrakcja dodatkowa czyt. zapach prochu i dźwięk uderzanego metalu myślę, że już tak. Proponuję wtedy zrobić zawody strzeleckie o tytuł Strzelca Gwardii.
GŁOSUJ ROZWAŻNIE! GŁOSUJ NA KRAKÓW!
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Damiano Windsachen Stempel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Damiano Windsachen »

Anastasia Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:03
GŁOSUJ ROZWAŻNIE! GŁOSUJ NA KRAKÓW!
Tak, a potem (tak jak w moim przypadku) tłucz się po 3 różnych pociągach/autobusach by dojechać na zjazd 😎👍
Damiano Windsachen
Prezes firmy BAZTEK, Esperantysta
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
La Esperantismo celas la reciprokan sinkomprenadon kaj
konsekvence ankaŭ estimon kaj amon inter ĉiuj gentoj kaj nacioj.

L.L. ZAMENHOF
Awatar użytkownika
Alfred Fabian von Tehen-Dżek Stempel
Przybysz

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Alfred Fabian von Tehen-Dżek »

Anastasia Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:03
GPL zauważyło, że w Krakowie w okolicy jest strzelnica
Najgorzej... 😒
Awatar użytkownika
Sheldon Anszlus Lovelace Stempel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Sheldon Anszlus Lovelace »

Nie oddałem głosu w ankiecie, gdyż nie chcę zakłócać wyników dla tych, którzy planują przyjechać.
Nie, żebym nie planował, jednak, na jakiej dacie ostatecznie zostało? W moim przypadku jest to decydujące.
Jeśli byłbym w stanie się pojawić w ustalonych terminie, to mój głos oddaje na Kraków.
Awatar użytkownika
Orjon Surma Stempel
Dyspozytor Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Dziadów

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Orjon Surma »

Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
20 mar 2024, 9:41
Nie oddałem głosu w ankiecie, gdyż nie chcę zakłócać wyników dla tych, którzy planują przyjechać.
Nie, żebym nie planował, jednak, na jakiej dacie ostatecznie zostało? W moim przypadku jest to decydujące.
Jeśli byłbym w stanie się pojawić w ustalonych terminie, to mój głos oddaje na Kraków.
Co prawda decyzja o terminie dopiero będzie podjęta i będzie do tego oddzielna ankieta, aczkolwiek ja będę gorąco optować za tym, aby było to 26-28 lipca (bo tydzień później niemal na pewno nie będę w stanie).
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Anastasia Windsachen »

Damiano Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:48
Anastasia Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:03
GŁOSUJ ROZWAŻNIE! GŁOSUJ NA KRAKÓW!
Tak, a potem (tak jak w moim przypadku) tłucz się po 3 różnych pociągach/autobusach by dojechać na zjazd 😎👍
Serio 3 pociągi? Myślałam, że max 1-2
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Anastasia Windsachen Stempel
Dowódca Gwardii Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Brzozopola Chmielne

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Anastasia Windsachen »

Orjon Surma pisze:
20 mar 2024, 9:57
Sheldon Anszlus Lovelace pisze:
20 mar 2024, 9:41
Nie oddałem głosu w ankiecie, gdyż nie chcę zakłócać wyników dla tych, którzy planują przyjechać.
Nie, żebym nie planował, jednak, na jakiej dacie ostatecznie zostało? W moim przypadku jest to decydujące.
Jeśli byłbym w stanie się pojawić w ustalonych terminie, to mój głos oddaje na Kraków.
Co prawda decyzja o terminie dopiero będzie podjęta i będzie do tego oddzielna ankieta, aczkolwiek ja będę gorąco optować za tym, aby było to 26-28 lipca (bo tydzień później niemal na pewno nie będę w stanie).
Propozycja terminowa również Pretorium pasuje. A Kraków tym bardziej bo może się przejść jak Namiestnik nr 2 do Lewka
(—) Anastasia Windsachen, Generalissima Leocji
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
No bo co ludzie powiedzom!?

W razie wielkiej potrzeby i zauważalnego braku aktywności - proszę się dobijać na Discorda (ScreamingBlackCat), a z plikami na maila -> anastasiawindsachen@gmail.com
Awatar użytkownika
Krzysztof Windsor Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Wertingham

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Krzysztof Windsor »

Szanowni państwo, tak być nie może. Proszę zagłosować na Poznań!
HKH Krzysztof Windsor-Windsachen
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

[ANKIETA] Zjazd 2024: gdzie najlepiej?

Post autor: Ronon Dex »

Anastasia Windsachen pisze:
19 mar 2024, 21:03
GPL zauważyło, że w Krakowie w okolicy jest strzelnica[...] pierwsza atrakcja dodatkowa czyt. zapach prochu i dźwięk uderzanego metalu myślę, że już tak.
Akurat strzelnice to są również w Toruniu i Poznaniu. Przy czym akurat obiekt w Toruniu ma zdecydowanie niższe ceny, bo Kraków jest nastawiony od lat na "krojenie turystów".

Dla przykładu pakiet za 300 zł w Krakowie obejmuje 40 strzałów (25 strzałów z amunicji pistoletowej, 10 strzałów karabinek AK i 5 strzałów strzelba), a w Toruniu 76 strzałów (20 strzałów z amunicji pistoletowej, 6 rewolwer, 25 karabinki - dwa kalibry, 5 strzelba i 20 boczny zapłon). Pakiety z Poznania inaczej konstruowane, ale cena mniej więcej po środku (pomiędzy Toruniem, a Krakowem).

Obiektu w Krakowie nie znam - natomiast obiekt w Toruniu i w Poznaniu godny polecenia. Toruńska jest w miarę nowa chyba ze 2 lata funkcjonują i mają fajną atmosferę, a firma z Poznania działa wiele lat i ma renomę (bywałem tam na zawodach już kilkanaście lat temu).

To tak gwoli sprawiedliwości jeśli poruszono temat takiej atrakcji zjazdowej... z racji praktycznej wiedzy na tematy strzelnicowe - uzupełniam.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rynek w Nowym Brzegu”