Propozycja dot. portu systemowego

Dyskusje związane z systemem gospodarczym Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Vilarte »

Przejdę od razu do rzeczy: zwracam się z propozycją, aby Angemont został dodany jako port w leockim systemie. Geograficznie nie ma przeszkód, bo jesteśmy położeni nad rzeką, blisko ujścia Oceanu Wirtualnego, w Orientyce. Może to być kolejny krok do rozwoju naszych relacji, a jednocześnie baza pod jakąś narrację.

DW [mention]Helwetyk Romański[/mention] [mention]Franklin Garamond[/mention]
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Fatima Popow-Chojnacka Stempel
Przybysz

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Jestem bardzo za <3 :D
( — ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Brzmi dobrze, ale pytanie, jaki czas miałby mieć ten port? Musi to się jakoś wpasowywać w obecny system… Brakuje teraz portu 48h lub 168h, ale Hasseland chyba nie jest aż tak daleko…
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Vilarte »

[mention]Karolina von Lichtenstein[/mention] z obecnie dodanych portów geograficznie najbliżej mamy chyba Goricę, która ma czas 1h, następne jest Mariuszowo z 1.5h...To jak dla mnie Angemont mógłby mieć 1h15min, bo w tył jest już taki odstęp czasu - Wandystan 45min
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Vilarte »

To jeśli nie ma sprzeciwów [mention]Franklin Garamond[/mention] myślę, że jest to gotowe do wprowadzenia
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Domyślam się, że to raczej kwestia po stronie Namiestnika Romańskiego, bo i system jego.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

A ja mam tylko pytanie, czy to coś zmieni?
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Vilarte Stempel
Przybysz

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Vilarte »

Ok, nie wiedziałem, [mention]Helwetyk Romański[/mention] ?

[mention]Heinz-Werner Grüner[/mention] dla użytkownika - dodatkowy wariant czasowy, dla Hasselandu - promocja :) W sumie tyle.
Diana Angemont-dowiedz się więcej:
https://micropedia.fandom.com/wiki/Diana_Angemont
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Ignats ik Ruth »

W sumie, o ile dobrze pamiętam, Namiestnik Romański dostosowywał czasy do odległości na mapie, którą skrupulatnie sprawdzał — więc i tu pewnie by trzeba było zweryfikować proponowany dystans z mapą. Chociaż wydaje mi się, że mniej-więcej się zgadza.
Inną sprawą jest co innego — co do zasady każdy dotychczasowy port był lokalizacją z innego państwa. Nie jestem przekonany, czy S***acji należą się dwa porty. ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Propozycja dot. portu systemowego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ignats ik Ruth pisze:
09 kwie 2022, 18:11
W sumie, o ile dobrze pamiętam, Namiestnik Romański dostosowywał czasy do odległości na mapie, którą skrupulatnie sprawdzał — więc i tu pewnie by trzeba było zweryfikować proponowany dystans z mapą. Chociaż wydaje mi się, że mniej-więcej się zgadza.
Inną sprawą jest co innego — co do zasady każdy dotychczasowy port był lokalizacją z innego państwa. Nie jestem przekonany, czy S***acji należą się dwa porty. ;)
Zawsze może Szanowny przyjąć, że ten drugi jest hasselandzki. ;)
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port w Nowym Brzegu”