Wykopalisko z Galerii von Thorn

Mikroświatowa Unia Piłkarska
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Helwetyk Romański »

http://vonthorn.sarmacja.org/galeria/archive/mundial.bialenia.org.pl/
Ja to tak tutaj zostawię.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

O, proszę, stadion imienia Lubomirskich!
Proszę, proszę. ;)
I to właśnie TYCH SAMYCH Lubomirskich.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Helwetyk Romański »

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
27 lis 2021, 18:29
I to właśnie TYCH SAMYCH Lubomirskich.
Przyznaję, że sam fakt istnienia Abachazji mnie zupełnie ominął. Nie wiedziałem, że „ten” ród Lubomirskich był obecny także poza Rzecząpospolitą, dziękuję za poszerzenie wiedzy!
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Michał F. Lubomirski-Lisewicz Stempel
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Lokalizacja: Białowieża

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Helwetyk Romański pisze:
27 lis 2021, 21:22
Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
27 lis 2021, 18:29
I to właśnie TYCH SAMYCH Lubomirskich.
Przyznaję, że sam fakt istnienia Abachazji mnie zupełnie ominął. Nie wiedziałem, że „ten” ród Lubomirskich był obecny także poza Rzecząpospolitą, dziękuję za poszerzenie wiedzy!
Ja też nie wiem za wiele na temat Abachazji.

A akurat moja gałąź Lubomirskich w prostej linii wiedzie od Dostojewskich, w końcu mój v-Ojciec posługiwał/posługuje się nazwiskiem Lubomirski-Dostojewski. Zatem ród nasz wywodzi się z Brodrii. A mój stryj, Tomasz von Lissendorff, mieszka akurat w Bialenii. Możliwe, że i w Abachazji działali, a nie wydaje mi się, by był w mikroświecie inny Jan Lubomirski (chyba że był?), zatem prawdopodobnie chodzi o mojego v-ojca.

Inną natomiast sprawą jest to, że ród Lubomirskich w v-Rzplitej pojawił się wraz z Krzysztofem Lubomirskim, który później dogadawszy się z moim późniejszym v-ojcem, uznał, że znaleziono dokumenty czy coś świadczące o tym, że mieli wspólnego dziadka albo jakaś sprawa tego rodzaju. I wtedy Jan Dostojewski stał się Lubomirskim-Dostojewskim. Czy jakoś tak.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Helwetyk Romański »

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
27 lis 2021, 21:50
A akurat moja gałąź Lubomirskich w prostej linii wiedzie od […].
Dygresja — zawsze, gdy mam okazję zapoznać się z mikronacyjną genealogią, mam dojmujące wrażenie, że coś mnie mocno omija… (Formalnie należę do bodajże trzech rodów, nie jestem pewny, czy te trzy gałęzie są ze sobą jakkolwiek sensownie powiązane; nigdy nie wyszło to poza ramy czystych formalności, choć, oczywiście, posiadanie w większości czarnych owiec jako potomków cieszy).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Tutaj była pełnowymiarowa wypowiedź, ale system forum mnie w międzyczasie wylogował.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Karolina von Lichtenstein Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Pojezierze Leockie

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Karolina von Lichtenstein »

Ad połączeń rodowych Namiestnictwa - w skrócie, są. Moje małżeństwo z [mention]TAR[/mention] przy jednoczesnym pokrewieństwie z Wami sprawiło, że Daniel Lukasz byl jednoczesnie moim szwagrem i siostrzeńcem albo wujkiem. Albo po prostu był ze mną połączony dwa razy, pamięć już nie ta, więc mogę się mylić. I kilka innych osób też mialo podobnie dziwne powiązania że soba. Myślę że Ola jest najlepszym źródłem wiedzy tutaj.

Ad Abachazji - pewien mikroświatowy kloner, zwany Grutinem (chyba) miał kiedyś fazę na zakładanie mikronacji z nazwami odwołującymi się do reala, przy zastrzeżeniu zmiany jednej/dwóch liter. Wydaje mi się, że Abachazja to jeden z jego tworów.
(—) Karolina von Lichtenstein-Roumaine

Królowa Seniorka Dreamlandu i Scholandii, Królowa Matka Elderlandu, Dama dreamlandzkiego Orderu Czerwonego Orła, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, Diuczessa Tysiąclecia, Matka Karmicielka, Patronka Turystyki Pieszej, była Regentka i Kanclerka Księstwa Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, podporucznik w rezerwie Książęcych Sił Zbrojnych, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji, prawie została żoną Piotra Abogarda Scholandzkiego
Awatar użytkownika
Franklin Garamond Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg, Stare Miasto 2

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Franklin Garamond »

Karolina von Lichtenstein pisze:
27 lis 2021, 23:01
Ad połączeń rodowych Namiestnictwa - w skrócie, są. Moje małżeństwo z @TAR przy jednoczesnym pokrewieństwie z Wami sprawiło, że Daniel Lukasz byl jednoczesnie moim szwagrem i siostrzeńcem albo wujkiem. Albo po prostu był ze mną połączony dwa razy, pamięć już nie ta, więc mogę się mylić. I kilka innych osób też mialo podobnie dziwne powiązania że soba. Myślę że Ola jest najlepszym źródłem wiedzy tutaj.

Ad Abachazji - pewien mikroświatowy kloner, zwany Grutinem (chyba) miał kiedyś fazę na zakładanie mikronacji z nazwami odwołującymi się do reala, przy zastrzeżeniu zmiany jednej/dwóch liter. Wydaje mi się, że Abachazja to jeden z jego tworów.
Te zawirowania rodzinne przypomniały mi historię Jerzego Kowalika, która niegdyś krążyła po internecie.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond
Namiestnik Palatynatu Leocji
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Helwetyk Romański »

Karolina von Lichtenstein pisze:
27 lis 2021, 22:57
Tutaj była pełnowymiarowa wypowiedź, ale system forum mnie w międzyczasie wylogował.
😢

Karolina von Lichtenstein pisze:
27 lis 2021, 23:01
Ad Abachazji - pewien mikroświatowy kloner, zwany Grutinem (chyba) miał kiedyś fazę na zakładanie mikronacji z nazwami odwołującymi się do reala, przy zastrzeżeniu zmiany jednej/dwóch liter. Wydaje mi się, że Abachazja to jeden z jego tworów.
Nazwisko skądś kojarzę, chyba ze wspomnień w Bialenii? Zmiana paru liter brzmi znajomo, przypomina mi się brodryjska Broskwa i Uhraina i to chyba nie jest przypadek… (Jak przez mgłę pamiętam także Akreml, ale to mogłem sobie zmyślić na motywie Broskwy).
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

Wykopalisko z Galerii von Thorn

Post autor: Ignats ik Ruth »

Karolina von Lichtenstein pisze:
27 lis 2021, 23:01
Ad połączeń rodowych Namiestnictwa - w skrócie, są. Moje małżeństwo z @TAR przy jednoczesnym pokrewieństwie z Wami sprawiło, że Daniel Lukasz byl jednoczesnie moim szwagrem i siostrzeńcem albo wujkiem. Albo po prostu był ze mną połączony dwa razy, pamięć już nie ta, więc mogę się mylić. I kilka innych osób też mialo podobnie dziwne powiązania że soba. Myślę że Ola jest najlepszym źródłem wiedzy tutaj.
Tutaj jest ładnie rozrysowane ;)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
ODPOWIEDZ

Wróć do „v-Mundial: listopad 2021 — styczeń 2022”