Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z mikronacyjnym sportem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolejne relacje z meczów reprezentacji :)

Osiek 0 (0 - 0) 3 Leocja
Kolejka 6 w Group B
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Stadion Czarnych Osiek 2024-04-24 19:00
Posiadanie piłki: 41 - 59 (40-60)
Szanse: 1 - 8 (1-5)
Bramki:
47' Jumadi Deka asystował Ryszard Rodziewicz
61' Jumadi Deka asystował Ryszard Rodziewicz
78' Ryszard Rodziewicz asystował Micah Langebrunner

W rewanżowym meczu z reprezentacją Osiek mieliśmy przez cały mecz wyraźną przewagę w posiadaniu piłki oraz w konstruowaniu groźnych sytuacji pod bramką. Pół meczu zagrał 17 letni Thomas Baigrie, ale dopiero gdy w przerwie zamienił się z doświadczonym Ryszardem Rodziewiczem zaczął się spektakl dla naszych fanów. Trzy bramki w pół godziny na wyjazdowym meczu podczas v-mistrzostw zrobiło na każdym wrażenie. Obrona reprezentacji Leocji zagrała na 17punktów, a pomoc i atak na 11 (przeciwnik odpowiednio 9-9-12)

W Jedenastce Kolejki znaleźli się: bramkarz Yasseem Muslih, obrońcy Zygmunt Baran i Esteban Villareal oraz pomocnicy Micah Langebrunner i Ryszard Rodziewicz. Ja zostałem wybrany managerem kolejki.


W międzyczasie do zespołu nikt dołączył

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Piotr vel Bocian pisze:
29 kwie 2024, 14:33


Osiek 0 (0 - 0) 3 Leocja
Zapomniałem dodać, że to był setny mecz naszej reprezentacji na wyjeździe (37. wygrany)
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Spotkanie z Baridasem było pierwszym, w którym "zwolniliśmy", tj. starsi bardziej doświadczeni usiedli na ławce, na boisko wyszli młodzi, a przede wszystkim mocno oszczędziliśmy na premiach. Po wyniku meczu jednak tego nie było widać.

Leocja 3 (2 - 0) 0 Baridas
Kolejka 7 w Group B
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Stadion Narodowy 2024-04-27 19:00
Posiadanie piłki: 69 - 31 (67-33)
Szanse: 10 - 1 (6-1)
Bramki:
11' Peter Plasmans asystował Zygmunt Baran
37' Peter Plasmans asystował Rudolf Arn
90' Rzut wolny: strzelcem gola Lucek Parufka

Rewanżowe spotkanie z Baridasem od początku przebiegało pod nasze dyktando. Wprawdzie spodziewałem wzmocnionego ataku przeciwnika, ale chyba pierwszy raz ktoś grał przeciwko nam z czterema napastnikami. Poszerzona obrona była jednak na tyle skuteczna, że gracze z Baridasu tylko raz oddali strzał w kierunku naszego bramkarza. Posiadaliśmy piłkę przez większość czasu gry i atakowaliśmy, atakowaliśmy, atakowaliśmy. Już w pierwszej połowie prowadziliśmy dwoma bramkami po strzałach Petera Plasmansa. Trzecią zdobyliśmy w doliczonym czasie gry - na listę strzelców trafił Lucek Parufka, dzięki czemu razem z Ryszardem Rodziewiczem jest na pierwszym miejscu tabeli punktowej w grupie (co więcej Lucek Parufka, Peter Plasmans i Jumadi Deka zajmują wspólnie pierwsze miejsce w zestawieniu króla strzelców).

Najlepiej wypadła obrona naszej reprezentacji - za grę otrzymała Leocji zagrała na 16 punktów. Pomoc została oceniona na 11, a atakujący jedynie na 7 punktów - nic dziwnego w takim meczu powinni mieć o wiele wyższą skuteczność. Przeciwnik otrzymał odpowiednio 7-4-5 punktów.

Do Jedenastki Kolejki nominowani zostali: bramkarz Yasseem Muslih, obrońcy Zygmunt Baran i Esteban Villareal oraz pomocnik Micah Langebrunner.


W tabeli jesteśmy liderem mając na koncie 19punktów, a za nami z czterema punktami straty jest reprezentacja Hasselandu. Do wyjścia z grupy brakuje nam jednego punktu (zakładając, że nie stracimy dwunastobramkowej przewagi nad Lumerią) i na tyle się nastawiamy - wybaczcie kolejne gorsze mecze. Ważne by osiągnąć sukces i mieć czym grać później.

W międzyczasie do zespołu nikt nie dołączył.

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Piłkarze z rozpędu wygrali wysoko z Winkulią. Brakowało nam jednego punktu mamy trzy i zapewniony awans z grupy.

Leocja 3 (2 - 0) 0 Winkulia
Kolejka 8 w Group B
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Stadion Narodowy 2024-05-01 19:00
Posiadanie piłki: 53 - 47 (51-49)
Szanse: 6 - 2 (4-0)
Bramki:
28' Jumadi Deka asystował Lucek Parufka
36' Lucek Parufka asystował Emile Dombrecht
67' Evandro Almirante asystował Peter Plasmans

Piłkarze Leocji mocno niedożywieni, niewytrenowani i mniej zmotywowali wyszli na boisko na rewanżowe spotkanie z reprezentacją Winkulii i .. wyszło lepiej niż w pierwszym meczu. Wprawdzie posiadanie piłki było praktycznie po równo rozłożone pomiędzy zespoły, ale tylko my w pierwszej połowie atakowaliśmy. Z czterech prób dwie zakończyły się sukcesem. Jedyny "doświadczony" piłkarz Micah Langebrunner zszedł z boiska w połowie spotkania i resztę spotkania rozegrali młodsi. Wyszło nie najgorzej - dwie próby i jeden gol. To w zupełności wystarczyło aby zapewnić sobie spokojne wyjście z grupy dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

Tradycyjnie najlepiej zagrała nasza obrona, która oceniona została na 16 punktów. Pomoc i atak zagrały na 12 punktów. Przeciwnik otrzymał odpowiednio 13-11-8 punktów.

W międzyczasie do zespołu nikt nie dołączył.

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
W meczu z Lumerią obie drużyny nastawiły się na obronę swojej bramki i zdecydowanie się to udało, ale bezbramkowy remis kibiców mocno wynudził.

Leocja 0 (0 - 0) 0 Lumeria
Kolejka 9 w Group B
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Stadion Narodowy 2024-05-04 19:00
SPosiadanie piłki: 45 - 55 (40-60)
Szanse: 2 - 0 (1-0)
Bramki:
brak

Gwiazdy Leocji i najlepsi piłkarze reprezentacji: Rodziewicz, Langebrunner, Parufka oraz ostatni nabytek Carling na ławce rezerwowej? To się mogło wydarzyć tylko w przedostatniej kolejce, gdy Leocja ma awans z grupy w kieszeni. Na boisku grali mniej doświadczeni piłkarze, którzy mieli jedyne zadanie nie zbłaźnić się przed własną publicznością. Wzmocniona obrona nie pozwoliła dojść przeciwnikowi do naszej bramki, ale równie silna defensywa Lumerii pozwoliła jedynie na dwie próby zdobycia bramki. Osamotniony w ataku Jumadi Deka nie sprostał zadaniu i nasza reprezentacja zaliczyła drugi (i prawdopodobnie ostatni) remis w fazie grupowej. Mecz przyznać trzeba nudny i w kiepskim wykonaniu, piłkarze bez asyst i bramek nie utrzymali się w czołówce rankingów, ale obecnie najważniejsze to nabijanie WR graczom młodym - wskaźniki dochodzą do +8, więc nie jest najgorzej.

Gra naszej obrony została oceniona na 16 punktów, pomoc na 9, a atak tylko na 5 punktów. Przeciwnik dostał odpowiednio 14-10-10 punktów.

Do Jedenastki Kolejki nominowani zostali: bramkarz Yasseem Muslih, obrońcy Zygmunt Baran i Esteban Villareal.

W międzyczasie do zespołu nikt nie dołączył.

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner Stempel
Obywatel honorowy
Lokalizacja: Zielonka

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Franklin Garamond pisze:
20 kwie 2024, 22:40
A to nie było zasadą v-mundialu, że w fazie pucharowej nie można rozszerzać drużyn i/lub grać nabytymi zawodnikami?
W między czasie przegłosowano, że młodzież może dołączyć.
(-) bk. Heinz-Werner Grüner
Oberhaupt Edelweiss
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnie spotkanie w grupie i spodziewana przegrana z przyszłym półfinalistą mistrzostw.

Hasseland 3 (1 - 1) 1 Leocja

Kolejka 10 w Group B
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
P. Morthensena w Angemont 2024-05-08 19:00
Posiadanie piłki: 63 - 37 (58-42)
Szanse: 9 - 2 (4-2)
Bramki:
23' Lucek Parufka asystował Rudolf Arn

Ostatni mecz grupowy tak jak dwa ostatnie rozegrany został bez części najbardziej doświadczonych zawodników, którzy mieli zadanie odpocząć i nabrać sił przed fazą pucharową. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym remisem, natomiast po przerwie wprowadzone zmiany najwyraźniej nie były trafne. Najpierw sędzia nie uznał strzelonego gola, a w końcówce meczu straciliśmy dwie bramki po raz pierwszy w tych mistrzostwach przegrywając spotkanie.

Wychodzimy zgodnie z planem z grupy.

Lucek Parufka (N) zdobył najwięcej punktów w tej grupie - 9. Strzelił też (ex aequo) najwięcej bramek - 6. O jedną mniej bramkę miał Jumadi Deka.
Ryszard Rodziewicz w naszej reprezentacji zaliczył najwięcej asyst (4), co dało mu trzecie miejsce w zestawieniu.
Nasi zawodnicy grali bezkonkurencyjnie:
Pierwsze miejsca w liczbie nominacji (10/10) do Jedenastki Kolejki zajęli w zestawieniu bramkarz Yasseen Muslih oraz obrońcy Zygmunt Baran i Esteban Villareal (w tym czterokrotnie jako kapitan). O jedną nominację mniej miał pomocnik Micah Langebrunner.


W międzyczasie do zespołu nikt nie dołączył.

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
Awatar użytkownika
Piotr vel Bocian Stempel
Przybysz

Piłkarska reprezentacja Palatynatu Leocji

Post autor: Piotr vel Bocian »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kto by się spodziewał, że po wyjściu z grupy rywalizować będziemy z zespołem, z którym przed chwilą graliśmy? Ja nie. I w łeb poszedł cały plan, który właściwie konstruowany był od końcówki poprzedniego sezonu.

Leocja 2 (1 - 1) 3 Hasseland
Ćwierćfinały w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Sezon 58 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Xpert Arena (Neutral) 2024-05-11 19:00
Posiadanie: 51 - 49 (55-45)
Szanse: 5 - 4 (2-2)
Bramki:
43' Micah Langebrunner asystował Rudolf Arn
63' Rudolf Arn asystował Zygmunt Baran

W meczu ćwierćfinałowym mistrzostw trafiliśmy niespodziewanie na reprezentację Hasselandu, który był jedną z drużyn na którą planowałem nie trafić w fazie pucharowej. Niestety nie spodziewałem się, że X11 działa inaczej niż wskazywała by na to logika (niż dotychczas?).
Statystycznie w meczu prowadziliśmy :) Mieliśmy lekką przewagę w posiadaniu piłki oraz mieliśmy więcej podbramkowych akcji. Niestety nie przełożyło się to na bramki i mimo iż po godzinie gry był remis, to w ostatniej chwili regulaminowego czasu gry straciliśmy bramkę. Tym samym żegnamy się z mistrzostwami.

Chwila wytchnienia, a potem przyjdzie czas na przemyślenia co trzeba w drużynie zmienić.

W międzyczasie do zespołu nikt nie dołączył.

W międzyczasie z zespołem nikt się nie pożegnał
[/quote]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w Leocji”