Laudetur Iesus Christus!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aurelio de Medici y Zep
Przybysz

Laudetur Iesus Christus!

Post autor: Aurelio de Medici y Zep »

Laudetur Iesus Christus!

Nietrudno dostrzec, że przeżywacie Państwo prawdziwy najazd turystów i dyplomatów ze Stolicy Apostolskiej. Również na mnie Palatynat Leocji wywarł niezmiernie pozytywne wrażenie. Postanowiłem zatem odwiedzić Wasze państwo, rozejrzeć się, pozwiedzać i zaprzyjaźnić się z tutejszą społecznością. Muszę przyznać, że poziom zorganizowania Państwa infrastruktury jest imponujący. Cieszę się, że nowe mikronacje mają tak wysoki poziom.

Z serca wszystkim błogosławię,
kard. Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep
Jego Eminencja
Najprzewielebniejszy
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo kawaler kardynał de Medici y Zep SJ
Kamerling Stolicy Apostolskiej
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański
Namiestnik

Laudetur Iesus Christus!

Post autor: Helwetyk Romański »

Witamy gorąco Waszą Eminencję!

Intuicja nie zawodzi Waszej Eminencji. Nie powstrzymałem się od sporządzenia zgrubnych statystyk — w rzeczy samej, przedstawiciele Państwa Kościelnego stanowią obecnie najliczniejszą grupę gości w Palatynacie Leocji (z grona tych, którzy, powiedzmy, przekroczyli próg hotelu). Rzecz jasna, wszyscy bez wyjątku Rotryjczycy są mile widziani na gościnnej, leockiej ziemi. Pięknie dziękuję za dobre słowo i zachęcam do zwiedzania, czytania, nawiązywania kontaktów…

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
(—) Helwetyk Romański, LAN
Namiestnik Palatynatu Leocji, kawaler Rewelacyjnej Komandorii ORF
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH
Awatar użytkownika
Franklin Garamond
Namiestnik

Laudetur Iesus Christus!

Post autor: Franklin Garamond »

Witamy w Palatynacie Leocji! 🎈

Dość powiedzieć, że choć mikronacja młoda, to jednak staż mamy raczej znamienny. Przywykło się do pewnego poziomu bytowania.
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) Franklin Garamond, Namiestnik Palatynatu Leocji
ODPOWIEDZ