Pytanie dotyczące działania przedsiębiorstw zagranicznych i ich filii w Leocji.

Tu dyskutujemy na wszystkie tematy związane z posiadanymi przedsiębiorstwami
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel

Pytanie dotyczące działania przedsiębiorstw zagranicznych i ich filii w Leocji.

Post autor: Ronon Dex »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

Helwetyk Romański pisze:
10 sty 2021, 22:33
Ronon Dex pisze:
10 sty 2021, 22:29
To może wyznaczyć niedaleko Nowego Brzegu taki Leocki Okręg Przemysłowy... kilkanaście "kwadratów" w sumie powinno wystarczyć, szczególnie, że jedna osoba mogłaby ulokować 2-3 swoje zakłady na takim kilometrze kwadratowym. Moim zdaniem wystarczy - kilkanaście osób (oby) i każda coś tam utworzy, niektórzy że 2, a w porywach może 3 (ideał to by był).
Tak właśnie kombinujemy z @Heinz-Werner Grüner — tylko z tą gwiazdką, żeby nie wytyczać z wyprzedzeniem, a dopiero wtedy, gdy zacznie brakować miejsca.
Ja mam na myśli, żeby w okolicy Nowego Brzegu zrobić taką "rezerwację", na kilkanascie kwadratów i tam nie przydzielać indywidualnych działek, tylko trzymać teren dla przemysłu... a działek "dla ludu" i tak nie zabraknie przez następne lata. Jeżeli będziemy "trzymali poziom" i zachowywali zasadę stopniowego rozwoju, to za rok czy dwa każdy z nas będzie miał góra po 3-5 kwadratów i fajnie by było, aby to ładnie narracyjnie zagospodarował.
Obrazek
Awatar użytkownika
Helwetyk Romański Stempel
Namiestnik Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Pytanie dotyczące działania przedsiębiorstw zagranicznych i ich filii w Leocji.

Post autor: Helwetyk Romański »

Ronon Dex pisze:
10 sty 2021, 22:39
Helwetyk Romański pisze:
10 sty 2021, 22:33
Ronon Dex pisze:
10 sty 2021, 22:29
To może wyznaczyć niedaleko Nowego Brzegu taki Leocki Okręg Przemysłowy... kilkanaście "kwadratów" w sumie powinno wystarczyć, szczególnie, że jedna osoba mogłaby ulokować 2-3 swoje zakłady na takim kilometrze kwadratowym. Moim zdaniem wystarczy - kilkanaście osób (oby) i każda coś tam utworzy, niektórzy że 2, a w porywach może 3 (ideał to by był).
Tak właśnie kombinujemy z @Heinz-Werner Grüner — tylko z tą gwiazdką, żeby nie wytyczać z wyprzedzeniem, a dopiero wtedy, gdy zacznie brakować miejsca.
Ja mam na myśli, żeby w okolicy Nowego Brzegu zrobić taką "rezerwację", na kilkanascie kwadratów i tam nie przydzielać indywidualnych działek, tylko trzymać teren dla przemysłu... a działek "dla ludu" i tak nie zabraknie przez następne lata. Jeżeli będziemy "trzymali poziom" i zachowywali zasadę stopniowego rozwoju, to za rok czy dwa każdy z nas będzie miał góra po 3-5 kwadratów i fajnie by było, aby to ładnie narracyjnie zagospodarował.
Jeżeli chodzi o urzędową rezerwację, to jak najbardziej, możemy. Nawet nie tylko pod przemysł — pod rozwój miasta jako taki, co sygnalizował [mention]Franklin Garamond[/mention].
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
(—) prokr. Hweltywk Romański, RkORF · LAN
Namiestnik № 2 Palatynatu Leocji
Dyniowy Padawan
LEOCKA PARTIA FASZYSTÓW JĘZYKOWYCH

Nikogo się nie ściga, ale wszystkich się poprawia, bo tak nakazują
wewnętrzna potrzeba, poczucie sprawiedliwości i wyznawany porządek rzeczy.

IGNATS IK RUTH

Nawet podczas realiozy sprawdzam skrzynkę helwetyk​@​gmail.com
Awatar użytkownika
Daniel January von Tauer-Krak Stempel
Przybysz

Pytanie dotyczące działania przedsiębiorstw zagranicznych i ich filii w Leocji.

Post autor: Daniel January von Tauer-Krak »

Ronon Dex pisze:
10 sty 2021, 22:14
Daniel January von Tauer-Krak pisze:
10 sty 2021, 21:38
W sumie ja mam firmę "Péugot", której nie opisywałem.
W zasadzie fajnie... tylko czy by się nie dało jakiejś oryginalniejszej, mikronacyjnej nazwy wykombinować?
To jest z 2015 wymyśliłem ją po kilku pierwszych dniach w mikro, ale w sumie masz rację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedsiębiorstwa w Leocji”