KS Genshin Impact

Liga narodowa w Xpert Eleven
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Ostatnia wiadomość z poprzedniej strony wątku

KS GENSHIN IMPACT
W pierwszym z dwóch starć ćwierćfinałowych pokonujemy Poryw Leocja 1:0. Mecz był dość wyrównany - my mieliśmy większe posiadanie piłki, za to Poryw Leocja miał więcej okazji do strzału. Ostatecznie jednak to my zwyciężamy po golu Floriano Formigala w 90 minucie (9 minut wcześniej zdobył jeszcze Trajko Bajalica, ale oczywiście sędzia nie uznał). Teraz tylko nie spierdolić niczym w zeszłym roku za tydzień w rewanżu i można się szykować do półfinałów.

W niedzielę rewanż z NK Ana-Konstanz. Liczymy na powtórkę sukcesu z zeszłego tygodnia.
Awatar użytkownika
Ludwik Tomović Stempel
Obywatel
Lokalizacja: Ana - Konstanz

KS Genshin Impact

Post autor: Ludwik Tomović »

Oswald Baskerville pisze:
15 sie 2023, 21:21
Kurdę, ja chyba nigdy nie wygrałem z NKAK. @Ludwik Tomović to jest jakaś ligowa legenda, nikt nie lubi z nim grać, niewygodny rywal. Tym bardziej gratulację @Joahim von Ribertrop!
Taka legenda, a nadal bez trofeum w gablotce :P
Ignats ik Ruth pisze:
16 sie 2023, 20:02
Oswald Baskerville pisze:
15 sie 2023, 21:21
@Ludwik Tomović to jest jakaś ligowa legenda, nikt nie lubi z nim grać, niewygodny rywal.
I co gorsza, nie ważne czy ma dobry zespół, czy szrot. Zawsze jest gimnastyka mózgu. :P
:O
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Ana - Konstanz 28
25-257 Ana - Konstanz
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
Tak na szybko, z urlopu.

Okej Dong Gun Um posłuchaj mnie uważnie. Jeżeli PUCHAR skończy w ten sposób przez CIEBIE... To życzę Ci żeby twoja poduszka zawsze z KAŻDEJ strony była CIEPŁA, żebyś się obudził z ręką w NOCNIKU- Jeżeli coś się stanie W PUCHARZE sam się kurwa cofnę w czasie w przyszłość, znajdę to jebane miejsce i WSADZĘ CIĘ KURWA W PIEKARNIK- Skończysz jak... nie wiem co!

(Kontekst: ten idiota w 25 strzelił samobója przez co przegraliśmy 0:1.)
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
No i mamy półfinał! Zwyciężamy z Porywem 2:0 i idziemy dalej! Zdobywcami goli byli Trajko Bajalica (22 minuta) i Adelin Pipirigeanu (75 minuta).

Radość ze zwycięstwa zepsuło trochę losowanie par półfinałowych. Okazało się że naszym rywalem będzie... Terina. Cudownie no po prostu cudownie.

Ale przed tą walką Dawida z Goliatem (w której pewnie Dawid skończy jako mokry placek wbity w podłogę) czeka nas ligowy mecz z Radzivonem Nowe Razorno. Drużyna, jak się wydaje, w zasięgu naszych możliwości. Przekonamy się w niedzielę.
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

KS Genshin Impact

Post autor: Oswald Baskerville »

Genshin debiutuje w półfinale Pucharu, więc ściskam kciuki i życzę powodzenia!
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ignats ik Ruth Stempel
Przewodniczący Senatu Palatynatu Leocji

KS Genshin Impact

Post autor: Ignats ik Ruth »

Joahim von Ribertrop pisze:
25 sie 2023, 11:30
No i mamy półfinał! (…) Radość ze zwycięstwa zepsuło trochę losowanie par półfinałowych. Okazało się że naszym rywalem będzie... Terina. Cudownie no po prostu cudownie.
Rok temu miałem tak samo, wyszło nie najgorzej. Powodzenia! :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
(—) Ignats Urban ik Ruth
Lᴇᴏᴄᴋᴀ Pᴀʀᴛɪᴀ Fᴀsᴢʏsᴛóᴡ Jᴇ̨ᴢʏᴋᴏᴡʏᴄʜ
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
I jak zwykle. Prawie remis, prawie remis, no i nie ma remis. Przegrywamy z Razornem 0:1 po golu Piotra Dejnowicza w 74 minucie. No nic, byndzie trzeba znaleźć kogoś innego by mu zabrać punkty. I to szybko, bo sytuacja się robi taka nieciekawa trochę - od 7 Tropicany dzieli nas 5 punktów, od 6 Impactu dzieli nas punktów 6.

A w czwartek... Puchar. Z Teriną. Yep, jestem teraz w ogromnym cierpieniu.
Awatar użytkownika
Oswald Baskerville Stempel
Kurator Palatynatu Leocji
Lokalizacja: Nowy Brzeg

KS Genshin Impact

Post autor: Oswald Baskerville »

Joahim von Ribertrop pisze:
27 sie 2023, 22:25
KS GENSHIN IMPACT
I jak zwykle. Prawie remis, prawie remis, no i nie ma remis. Przegrywamy z Razornem 0:1 po golu Piotra Dejnowicza w 74 minucie. No nic, byndzie trzeba znaleźć kogoś innego by mu zabrać punkty. I to szybko, bo sytuacja się robi taka nieciekawa trochę - od 7 Tropicany dzieli nas 5 punktów, od 6 Impactu dzieli nas punktów 6.

A w czwartek... Puchar. Z Teriną. Yep, jestem teraz w ogromnym cierpieniu.
Szkoda ligi, ale nadal jest kilka kolejek, jest szansa :) No i trzymam kciuki za Puchar, może osiągnięcie Ignaca stanie się tradycją :D
(—) Oswald Baskerville, Kurator Palatynatu Leocji
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Joahim von Ribertrop Stempel
Przybysz

KS Genshin Impact

Post autor: Joahim von Ribertrop »

KS GENSHIN IMPACT
W ramach ciekawostki (trener dalej nie ma dość nerwów na pełen powrót do X11) w zeszłym sezonie KS Genshin Impact przeżył pewien eksperyment: czy da się przeżyć sezon bez ani jednej interwencji trenera? Okazuje się że się da, a nawet da się awansować do Primery. Wprawdzie tam dostaje się od każdego po dupie, ma się 0 punktów i jest się na dnie tabeli, ale to nieistotne fakty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Piłkarska Palatynatu Leocji”